Top 10 čínských univerzit podle krásy jejich studentek

15:00 | 29.10.2013 Erik 11
Univerzity se umísťují na předních příčkách žebříčků většinou podle přesně daných pedagogických nebo vědeckých kriterií. Tento výběr to bere ze zcela odlišného konce a na mušce má jiné krásy studia.
V zahradách areálu čínské univerzity
V zahradách areálu čínské univerzity FOTO: weibo.com
Pokud při cestě areálem školy, na které v zahraničí studujete, můžete oči nechat nejen v učebnicích ale také na spolužačkách, dostává hned onen boj za složení všech zkoušek s hodnocením A jiný, osobnější, náboj. Nebo to může být výborná motivace pro úspěšné dokončení přijímacího řízení. Tak jak tak, mějte na paměti, že žebříček je orientační a nikoli autoritativní. Nicméně nechme mluvit samotné vítěze :

10. místo: Minzu University of China (中央民族大学)
Tato univerzita začala sice fungovat od října 1941, ale oficiálně byla ustavena až o deset let později v červnu roku 1951 v Pekingu. Je uznávána jako jedna z velmi všestranných a klíčových čínských vysokých škol a představuje kolébku profesionálů pro všech 56 etnických skupin. Od sklepa až po střechu je naplněna talentem a půvabem, který není jen na povrchu, ale i uvnitř.9. místo: Shanghai Conservatory of Music (上海音乐学院)
Historie konzervatoře začala 27. listopadu 1927 a v době svého vzniku byla první institucí vyššího hudebního vzdělání v Číně. Kombinace faktorů jako je její lokace a široká škála vyučovaných nástrojů do ní spolehlivě láká krásné dívky s výjimečným muzikálním nadáním.8. místo: Hunan Normal University (湖南师范大学)
Byla založena v roce 1938 a nachází se ve městě Changsha, které je známé svou slavnou historií a bohatým kulturním zázemím. Tato univerzita není nijak specializovaná, nicméně jejím nepochybným (a pro někoho třeba i záhadným) znakem je přítomnost mnohem většího počtu pohledných studentek, než je běžné v jiných školách regionu.7. místo: Beijing International Studies University (北京第二外国语学院)
Funguje od roku 1964 a je v národním měřítku proslulá svou výukou cizích jazyků a témat týkajících se turistického ruchu. Procentuální podíl dívek je na ní opravdu zdrcující a všechny s největší pravděpodobností sdílejí uvnitř svých DNA dominantní gen krásy.6. místo: Shanghai International Studies University (上海外国语大学)
SISU byla založena v roce 1949 a představuje globalizovanou a špičkovou instituci pro vzdělání v oblasti zahraničních studií. Zdejší dívky krom přehledu o světových trzích a mezinárodních vztazích disponují odzbrojující elegancí. Jen pozor, aby vás nebrali spíš jako téma k seminární práci.5. místo: Beijing Foreign Studies University (北京外国语大学)
Další univerzita zaměřená na cizí země, která však nabízí ke studiu bezkonkurenčně nejvyšší počet jazyků v Číně. BFSU je prestižní přípravná instituce úzké skupiny profesionálů, kteří budou reprezentovat nejen svými znalostmi, světovým nadhledem, ale podle všeho i šarmantní krásou.4. místo: Shanghai Theater Academy (上海戏剧学院)
STA je všeobecnou vysokou školou múzických umění se zaměřením na divadelní vědu. Je doslova přecpaná pohlednými studenty a krásnými studentkami. Navíc vzhledem k zaměření studia u nich najdete vysoce vyvinutý cit pro módní oblečení (který už sám o sobě v Šanghaji je na dost vysoké úrovni) a schopnost přitáhnout pozornost v tom nejlepším slova smyslu.3. místo: Central Academy of Drama (中央戏剧学院)
Tady již vstupujeme na místa, kde úspěšně složit přijímací zkoušky je na stejné úrovni jako vyhrát v loterii. Centrální akademie vychovává generaci za generací divadelních, televizních a filmových talentů – včetně superhvězdy Zhang Ziyi. Pokud toužíte potkat femme fatale, jste na správné adrese.2. místo: Beijing Dance Academy (北京舞蹈学院)
Pekingská taneční akademie je v Číně jedinou možností pro vyšší vzdělání v tomto uměleckém směru. Za takových okolností je míra konkurence při snaze o přijetí doslova vražedná a pro Evropana zcela mimo představivost. Dívky tu jsou nejen ve skvělé kondici, ale zároveň mají velmi rozvinutý umělecký cit a eleganci.A konečně 1. místo: Beijing Film Academy (北京电影学院)
Co lze k tomuto téměř legendárnímu místu dodat? Pekingská filmová akademie je bez debaty jednou z nejlepších a zároveň vysoce specializovaných uměleckých škol v Číně. Mnoho známých hvězd odstartovalo svou kariéru právě tady. Je magnetem pro skutečnou elitu, která si chce studiem na ní naplnit své tajné sny. Intenzita krásy tu na ukazateli měřicího přístroje přesahuje hranici 9000.


Poznámka: Tento článek je věnován místnímu specialistovi na čaje Jediovi
ZDROJ: china.org.cn, Tang Seng
FOTO: weibo.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9