Chinese Point - Specialista na výuku asijských jazyků

16:00 | 11.10.2016 Host 2
Čínština, japonština i korejština jsou v současnosti oblíbené jak díky možnému pracovnímu využití, tak kvůli asijské popkultuře. Specialistou na jejich výuku se skvělými doplňkovými službami je jazyková škola Chinese Point.
Vyučování v Chinese Pointu
Vyučování v Chinese Pointu FOTO: Chinese Point
Pokud hledáte jazyky jihovýchodní Asie všechny na jednom místě, určitě byste neměli minout jazykovou školu Chinese Point, která se specializuje na jazyky Dálného východu – čínštinu, japonštinu, korejštinu a vietnamštinu. Toto zacílení škole a jejím lektorům umožňuje být skutečnými profesionály ve výuce asijských jazyků.
 
Lektoři – rodilí i nerodilí mluvčí - jsou lidé s příběhem, ve kterém najdete zkušenosti z pobytů v asijských zemích a studia na univerzitách. Každý obohacuje výuku jiným způsobem. Čeští lektoři vás provedou záludnostmi každého z jazyků. Jsou to odborníci na slovo vzatí, zpravidla jde o absolventy daných oborů. Právě proto s nimi studenti často mohou sdílet zájem o asijské jazyky i kulturu. A protože si tím vším od začátku sami prošli, mohou být vyučující cennými rádci nejen v oblasti výuky daného jazyka, ale například i tipů k přijímacím zkouškám na univerzitu nebo toho, na co se připravit, pokud se do Asie chystáte.

Rodilí mluvčí orientují výuku více na konverzaci a kladnou důraz na co nejpřirozenější vyjadřování studenta. Jsou zcela nepostradatelní, pokud jazyk chcete ovládnout do detailu a nikdo jiný vám nezprostředkuje autentičtější zkušenosti s daným jazykem a zemí.


 
 
Monoho zájemců odradí nutnost studovat znaky, případně tónovou výslovnost. Chinese Point je ale vybaven velkým množstvím materiálů, dovezených zpravidla přímo z Číny, Japonska či Koreje, se kterými lze tyto počáteční překážky s patřičnou dávkou píle spolehlivě překonat. Většinu materiálů je navíc možné zakoupit přímo ve škole nebo přes eshop www.chinesepointshop.cz.

Pro ty, kteří upřednostňují moderní přístup k výuce, se jako alternative nabízí materiály, které jsou dostupné na školním elektronickém portálu Edookit, k němuž mají všichni studenti přístup. Mají tak stále přehled o probrané látce, úkolech, mohou komunikovat s lektorem i mezi sebou.

 
Materiály k výuce, ale například také knihy o Asii a beletrie, filmy i výukové pomůcky jsou dostupné také v široké nabídce knihovny, odkud si studenti mohou knihy vypůjčit i domů a přivzdělávat se tak nad rámec samotné výuky.
 
Pokud jde o kurzy, nemusí se jednat pouze o skupinové, které máme momentálně v nabídce na mnoha úrovních. Možností je také příparava na mezinárodní zkoušky z HSK čínštiny, JLPT z japonštiny či TOPIK z korejštiny. Stále oblíběnější je i forma individuální výuky. Ta studentovi umožňuje začít kdykoliv, na jakékoliv úrovni a zohledňuje jeho požadavky na zaměření výuky, ale i časové možnosti.
 
Abyste se v Chinese Pointu skutečně cítili jako na návštěvě v Orientu, dostanete na uvítanou šálek výborného čaje v jedné z učeben pojmenovaných podle asijskýh měst. Není tak vyloučená návštěva například Pekingu, Kjóta či Soulu. A neznamená to nutnost letět několik tisíc kilometrů. Asie na vás čeká rovnou v centru Prahy.

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9