Rodiče přivázali syna k betonu, aby mu znemožnili krást

18:00 | 09.04.2014 Peťul_TripleS 6
Dle oznámení Daily Mail přivázali rodiče svého syna k betonovému kvádru v jeho ložnici kovovým řetězem, aby mu zabránili v neustálém kradení.
Syn Chuang
Syn Chuang FOTO: dailymail.co.uk
Otec Wen Yuan (47 let) připoutal svého syna Chuanga (27 let), protože věřil, že jeho zlodějské návyky přináší hanbu rodině.

Kvůli neustálým krádežím uvázal svého syna v jeho ložnici v jejich domě v obci Xibianban v provincii Jiangsi, ze strachu, že kdyby svého syna nedonutil přestat krást, brzy by skončil ve vězení.Jak vidíte na fotkách, Chuang má kolem krku omotaný řetěz, který ho poustá k těžkému betonovému kvádru. Tak se může pohybovat jen po své ložnici.

„Nebydlíme zrovna ve velké obci. Když něco zmizí, každý ví, kdo je na vině,“ řekl otec Wen Yuan.

„Vždy jsem odškodnil své sousedy a omluvil jsem se jim za to, co ukradl. Když jsem to ale nemohl vrátit, došla mi trpělivost. Nedokážu neustále vyplácet náhrady, protože si to prostě nemůžeme dovolit. Nakonec by někdo zavolal policii a on by skončil ve vězení.“„Držíme ho doma připoutaného, abychom mu připomněli, jak úžasné je mít svobodu,“ dodal.

Řekl, že pokaždé, když něco syn ukradl, opakovaně ho upozorňoval. Ale v průběhu let nic nepomohlo. Tím pádem měli jeho rodiče jen jednu možnost: delší pobyt v řetězech.

Wen Yuan nakonec řekl: „Nevím, jak dlouho budou lidé takoví. Musíme být přesvědčení, že se poučil a že je připraven se stát řádnou součástí komunity.“

Jaký máte na to názor vy? Podělte se s námi v komentářích.

FOTO: dailymail.co.uk
ZDROJ: koreatimes.co.kr, dailymail.co.uk

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9