Mimořádná událost: V Praze se uskuteční první mezinárodní střet Česko vs. Čína v K-1

21:25 | 17.03.2018 Mei 0
Praha bude dějištěm interkontinentální ringové bitvy. Už ve čtvrtek 19. dubna se ve sportovní hale Královka uskuteční unikátní akce Česko vs. Čína. Výběr skvělých českých zápasníků v K-1 se postaví proti špičkovým bojovníkům z „Říše středu“.
K-1
K-1 FOTO: cfn
Diváci se mohou těšit na skvělou profesionální show v režii organizace XFN, jejíž galavečery jsou vysokou kvalitou proslulé. České barvy bude hájit například i Sandra Mašková, která v kickboxu vybojovala zlato na Světových hrách a nedávno skvěle debutovala v MMA. Krom ní, ale nebudou mezi šestnácti provazy chybět ani skvělí bojovníci jako je Jan Soukup, Jiří Žák, Anatoli Hunanyan, Vašek Sivák, Michaela Kerlehová a další. Jen jediný duel nebude mezinárodního charakteru. A to souboj českých obrů Luboše Raušera s Michalem Reissingerem, na který se však těší velké množství fanoušků bojových sportů. 

Datum: 19. dubna
Čas zahájení: 19.00
Místo: Sportovní hala Královka
 

Soupiska duelů:

Jan Soukup vs. Hao Guanghua
Jiří Žák vs. Zhou Wei
Luboš Raušer vs. Michal Reissinger
Anatoli Hunanyan vs. Li Hui
Sandra Mašková vs. Mao Ning
an Holec vs. Zheng Ke
Michaela Kerlehová vs. Huan Shiqing
Václav Sivák vs. Fang Feida
Jan Rudolf vs. Hua Yafei
Tadeáš Růžička vs. Song Shaoqiu
Jakub Krofta vs. Liu Yong

K-1 je sportovní disciplínou, jež kombinuje techniky z Muay Thai, karate, taekwondo, savate, san shou, kickboxingu a mnoho dalších bojových umění.


O organizaci XFN:

Největší česká liga MMA a ostatních bojových sportů. XFN je arénou, kde se setkávají ti nejlepší zápasníci naší země mezi sebou i proti světové elitě v soubojích, které berou dech a přináší vášnivé emoce. XFN je místem, kde se rodí nové sportovní hvězdy a sport se znovu stává inspirací pro každého z nás. Jsme specialisté v oblasti bojových sportů s více než 14 letou zkušeností a 100+ úspěšně zvládnutými eventy. Naše projekty v bojových sportech patří mezi ty nejúspěšnější v České republice. XFN v minulém roce uspořádala historicky nejúspěšnější tuzemskou akci MMA v pražské O2 Areně. Souboje v oktagonu na galavečeru XFN 6 sledovalo na místě přes sedm a půl tisíce diváků.  

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9