Miss World v kulturistice se stala Indka

16:00 | 16.08.2017 Mei 0
Bhumika Sharma se stala první Indkou na světě, která získala titul Miss World v kulturistice. Jaké jsou její další cíle a proč rodiče nechtěli, aby tento sport dělala?
Bhumika Sharma
Bhumika Sharma FOTO: Zee News
Bhumika Sharma se stala Miss World v kulturistice a je tak první Indkou, která tento titul vyhrála. Titul vyhrála z celkem 50 soutěžících z celého světa, kteří se o něj utkali minulý týden v Benátkách. Získala maximální počet bodů ve třech kategoriích.
 
Nyní je jejím cílem vyhrál také titul Miss Universe, které se bude konat během prosince v Británii.
 
Bhumika se tomuto sportu věnuje poslední tři roky. Její matka Hansa Manral Sharma je hlavní trenérkou indického vzpěračského týmu zatímco její otec Vishwavijay Sharma je obchodník.
 
Oba její rodiče chtěli, aby začala natáčet, ale náhodná schůzka s fitness trenérem ji přesvědčila, aby započala sportovní kariéru. Kvůli tomuto výběru kariéry byli její rodiče skeptičtí. Ženská kulturistika byla nejen v Indii, ale po celém světě, považována za bezvýznamný sport, ve srovnání s mužskými soutěžemi. Ale Bhumika se nevzdala! Šla si za svým cílem, vyhrála státní a národní soutěže, Miss Indie a nakonec i Miss World.FOTO: Indiatimes.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9