Jeremy se vrátil! Nebo ne?

20:40 | 29.12.2012 Lucishka 16
Lee Hong Gi se po více jak dvou letech znovu obarvil na blond! Všem však vzkazuje, že žádný Jeremy není!
Hong Gi jako Jeremy v prvním díle "You′re Beautiful"
Hong Gi jako Jeremy v prvním díle "You′re Beautiful" FOTO: elblogdelalectoraanonima.blogs...
Možná jste si již před pár dny všimli, že se zpěvák FTISLAND obarvil na šedo-stříbrno. Fanoušci byli kuvytržení, protože jim okamžitě připomněl "staré časy" z natáčení populárního dramatu "You're Beautiful". I členové FTISLAND v jednom rozhovoru řekli, že když jeho novou barvu viděli poprvé, první co je napadlo, bylo: "Jeremy se vrátil."

Sám zpěvák však zaměňování jeho osoby za Jeremyho odmítá. "Chci se toho svého Jeremy stínu konečně zbavit. Nemám rád, když někam jdu a lidé na mě pokřikují: 'To je Jeremy!' Jsem Lee Hong Gi, zpěvák FTISLAND!"

Hong Gi asi fanoušky rád zkouší, protože ode dneška nasadil ještě tvrdší kalibr. Nechal si vlasy totiž obarvit na skutečnou blond a když nahodí nějakou tu roztomilou pózu, je jako vystřižená seriálová postava, kterou sám ztvárnil.Ať už v něm lidé vidí Jeremyho nebo ne, na jednom se shodnou. Hong Gi vypadá opět naprosto fantasticky!

A co vy? Také se vám líbí? A vnímáte ho jako zpěváka FTISLAND nebo jako roztomilého bubeníka z fiktivní kapely A.N.JELL?

FOTO: the-star.co.kr

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9