MBLAQ registrace na fancafe

15:00 | 30.09.2013 arashinka 0
Mám tu pro vás další článek s návodem, jak se zaregistrovat na oficiální fancafe jihokorejské skupiny. Tentokrát je to skupina MBLAQ.
MBLAQ
MBLAQ FOTO: mblaqmalaysiaaplus.wordpress.c...
Po návodu jak se zaregistrovat na fancafe BTOB tu máme další skupinu.

Nejdříve se ujistěte, že jste přihlášeni na daum.net. Pokud nejste zaregistrovaní, přečtěte si 
tento článek.

Nyní se vrhneme k samotné registraci. Otevřete MBLAQ fancafe MBLAQ. Po levé straně spatříte kolonku. Klikněte na 카페 가입하기.


Do textu vyplňte název čtvrtého mini alba 전쟁이야 a zaklikněte 확인.Pravidla pro přezdívku:
  • používejte pouze hangul nebo angličtinu
  • hangul a latinka se mohou míchat, ale pouze pokud jde o celá slova
  • hangul = 7 písmen
  • angličtina = 10 písmen 
  • nepoužívejte speciální písmena, symboly, kanja, hanja atd.
  • nepoužívejte mezeru, smajlíky ani čísla
  • žádná sexuální/urážlivá/útočná slova
  • nesmíte používat jména umělců či skupin
  • nesmíte používat jména či přezdívky členů skupiny MBLAQ
  • nesmíte se vydávat za zaměstnance JTUNE či za adminy fancafe
Nyní vyplňte své jméno/přezdívku, pod kterou chcete na fancafe vystupovat. V případě, že chcete dostávat veškeré informace na e-mailovou adresu, zaškrtněte políčko vedle 수신여부. Následně vyplňte do políčka text z obrázku, který se vám zobrazí. Teď už stačí pouze kliknout na 가입 a registrace je hotová.Pokud se vám zobrazilo toto, znamená to, že jste se stali členem fancafe. Nezapomeňte zakliknout 확인.


Nyní se nacházíte na prvním levelu (준회원). Proto, abyste mohli otevřít uzamčené skupiny, přečíst si zprávy od MBLAQ a posílat příspěvky, je nutné dosáhnout alespoň druhého stupně. K tomuto kroku je nutná základní znalost korejského písma. Pozor, štáb čas od času mění zadané požadavky, nemusí se tedy později shodovat s tímto návodem.

Pro navýšení levelu je zapotřebí mít MBLAQ čtvrté mini album.

Po levé straně spatříte lištu. Sjeďte dolu dokud nespatříte LIVE IN. Klikněte na první políčko 등업월화수.
 

Nyní klikněte na 글쓰기.Do prvního políčka vyplňte I am your A+. V hlavním textu musíte doplnit své informace: jméno, věk, zemi, ze které pocházíte a přezdívku na daumu.

Následuje část s fotografií. Napište na kus papíru svou přezdívku a jméno a vyfoťte ji se čtvrtým mini albem. Výše zaklikněte 사진.Pro vložení fotografie klikněte 사진추가하기 a otevřete svou fotografii s albem a popiskem.V textu byste měli mít svoji fotografii. Nyní stačí vyplnit v angličtině důvod, proč máte MBLAQ rádi a proč jste se na fancafe zaregistrovali a níže u 4. žádosti pouze napíšete nebo YES. Nakonec zaklikněte 확인. Tím je vaše žádost o navýšení levelu zaslána.


Potvrzení žádosti o navýšení úrovně může chvíli trvat. Počkejte alespoň jeden den. Pokud kliknete na 등업완료 u LIVE IN, měli byste zde svou žádost spatřit.

To, že jste se dostali na druhou úroveň, poznáte podle toho, že když rozkliknete svůj profil na levém sloupku (klikněte na 내 정보), vedle vaší přezdívky nebude bubínek ale kytara.
 

Jestli jste se dostali na vyšší level, můžete číst příspěvky od MBLAQ, otevírat různé složky a sami vkládat komentáře či soubory.

Pokud máte jakýkoli dotaz, napište ho níže do komentářů. Pokusím se vám co nejlépe odpovědět a pomoct. 

Doufám, že vaše registrace byla úspěšná.

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9