Proud nezadaných Korejců se valil Soulem!

21:50 | 26.12.2012 MinYeon 19
Vánoce v Koreji slaví převážně mladé páry, které si vyrazí na rande. Ale co když je někdo nezadaný? Korejci se snažili vymyslet program i pro ně! Jen je otázkou, zda se tento nápad dá považovat za šťastný...
Zoufalý mladík prosící o dívku
Zoufalý mladík prosící o dívku FOTO: tvnoviny.sk
V Koreji je kladen velký důraz na to, aby měl každý svou drahou polovičku. A kdo ji nemá, tomu je potřeba ji co nejdříve sehnat!

Tímto heslem se nejspíš řídili i organizátoři seznamovací akce, která se konala o letošních Vánocích v soulském parku Yeouido. Nutno ale dodat, že tato akce skončila pořádným fiaskem! I když na sociální síti vyjádřilo svou podporu akci více než 35 000 lidí, na samotnou akci jich dorazila sotva desetina. A drtivá většina z nich byli muži.Muži většinou ve věku 20-30 let se zoufale snažili najít alespoň nějakou tu slečnu. Na sraz totiž dorazilo opravdu jen pár Korejek. A jak je známe, většinou jen nenápadně stály opodál a pokoukávaly po stádu nezadaných Korejců. Nezadaní muži byli samozřejmě pěkně naštvaní a nijak neskrývali své zklamání. Jeden z nich smutně poznamenal, že mu celá akce místo hromadného rande připomíná spíše povinné roky v armádě, ve které je o ženskou taky dost nouze.Zatím to nevypadá, že by se příští rok nějaká podobná akce opakovala. Homosexualita je v Koreji stále těžko přijímána, a tak se shromáždění muži, kteří do parku přijeli s vidinou romantické schůzky, nakonec museli odebrat sami zpět do svých domovů. Můžeme doufat, že svou vyvolenou našel alespoň pes na fotce, který po parku běhal s cedulkou "I já jsem svobodný". 

Věřím, že kdyby se taková akce konala poblíž nějakého mezinárodního srazu k-pop fanynek, nadšené fanynky by se fešných Korejců s láskou ujaly. Nemyslíte?

zdroj + foto: tvnoviny

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9