Představení finalistů K-POP Contestu: Annie & Evellin

21:29 | 03.07.2013 Babu 17
Přečtěme si dnes něco o sesterském pěveckém duu, které si své místo ve finále obhájilo na předkole v Praze.
Annie & Evellin
Annie & Evellin FOTO: Czech Hallyu Wave
Annie & Evellin

Členové:
Anna Mešková
Eva Mešková
Pozice v našem duu nejsou nijak určené, jenom asi tím, že je Evička hlavní zpěvačka. :)


O skupině:
Jak vzniklo naše duo? Jsme sestry, o tom není pochyb. Řekly jsme si, že to spolu zkusíme. Uvidíme, jaký budeme mít úspěch. Název jsme si udělaly z našich jmen a jenom jsme je maličko upravily do „světové stylu“. Na předkolech jsme byly obě nervózní a myslím, že nemusím říkat, že jsme nebyly jediné. Když jsme přišly do sálu, kde se předkolo konalo, tak nervozita stoupla o dalších 100 %. Připravily jsme si lehkou choreografii, u které ani nešlo poznat, že to choreografie je (to se ale na finále změní), a už jsme zpívaly. Vybraly jsme si remix písniček od Adele, který nám zajistil úspěšný postup do finále. To, že postupujeme, jsme se dozvěděly každá zvlášť a navíc jsme byly doma samotné. Jak Annie tak Evellin. Takže to spolu oslavíme později.

Annie: „S kamarády to jdu oslavit toto úterý. Všichni si dáme bubble tea.“ :) Určitě bychom chtěly všem ukázat, že umíme zpívat, že jsme synchronizované a že to prostě chceme rozbalit na 110 %. :) Na finále nás přijdou podpořit známí (rodina a přátelé) – stejně jako ostatní soutěžící, a doufáme, že se tam s nějakými našimi fanoušky setkáme.

Vzkaz pro fanoušky:
Vzkaz pro fanoušky? My žádné nemáme, a kdyby se někdo našel, tak ať si užije to, co uvidí.
„Na K-pop Contestu je krásné, že není jen jeden vítěz, ale že zvítězili všichni. I když přijdou příbuzní či kamarádi podpořit své favority, tak to neznamená, že nebudou fandit i ostatním finalistům.“ 


ZDROJ:CzechHallyuWave.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9