Matka, které můžeme všichni závidět postavu

11:00 | 11.06.2013 Hanul-Mi 22
I když máte děti, můžete mít dokonalou postavu. Velkým důkazem je Jung Da Yeon - matka dvou dětí!
Jung Da Yeon
Jung Da Yeon FOTO: kevstylelinking.blogspot.com
Pokud jste fanoušci aerobiku, tuto ženu možná znáte. Jung Da Yeon je 46letá matka (narozena 27. listopadu 1966), která za 3 měsíce dokázala změnit svůj život.

Poté co Jung Da Yeon porodila své 2 děti a stala se ženou v domácnosti, měla při 162 cm 70 kg. S tím nebyla spokojená a tak se v roce 2003 rozhodla zhubnout, protože život "staromódní ženy v domácnosti" nechtěla žít. Změnila svůj život k lepšímu, začala držet správné diety a začala cvičit. Po třech měsících zhubla 20 kg.Od té doby se stala tato žena slavnou v celé Asii, vydala knihy, natočila plno videí a nafotila pár reklam. V Koreji je známá také pod přezdívkou "momjjang ajumma" neboli "Máma s impozantní postavou." Také způsobila celostátní senzaci a motivovala plno asijských žen všech věkových kategorií jít do fitness center a začít se starat o svoji postavu. Tento fenomén se nejvíce rozšířil do Japonska, když Jung Da Yeon byla pozvána v roce 2004 do NHK TV. Tam si ji japonské ženy tak zamilovaly, že vydala i svoje vlastní Nintendo Wii hry.Zde je i jeden poznatek fanynky, která zkusila hubnout podle tipů Jung Da Yeon. AMY:

"Jsem zaměstnankyní jedné společnosti, nyní mi je 28 let. Protože mi chyběl sport, měla jsem 63 kg při výšce 160cm. Rozhodla jsem se tedy zhubnout. Zkusila jsem plno metod, ale nehubla jsem tak, jak jsem chtěla. Pak jsem slyšela o Jung Da Yeon a snažila jsem se cvičit a jíst jako ona. Je to neuvěřitelné, že po 20 dnech jsem o 5kg lehčí."

Ukázka jejího cvičení:ZDROJE: izreloaded.blogspot.com, blog-origin.dramaferer.com, herweightlossdiary.blogspot.com
FOTO: blog-origin.dramafever.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9