Vlasový a make-up tutoriál I.

13:54 | 05.06.2013 Saki 32
Poohlédněme se spolu za některými z účesů jednoho korejského vlasového salónu, který nese název SOONSIKI, a ukažme si pár změn, které toto studio provedlo. Na své si přijdou jak dámy, tak i pánové.
viz video níže
viz video níže FOTO: soonsiki.com
Vlasový tutoriál:

V módě jsou vlasy, které vypadají přirozeně, mnohdy bych si až dovolila říci, že tak, jak ráno vstanete. Nicméně, není to jen tak...

Pro začátek bych si dovolila začít slečnami a rovnou se vrhneme na úpravu krátkých vlasů  (viz úvodní obrázek).Určitě jste si všimli, že v poslední době jsou v módě i šátky na hlavě. Ukažme si, jak na to!Co takhle jednoduchý proužek spletených vlasů pod čepici?Pokud rády nosíte vlnité, sexy vlasy, máme pro vás tip.Teď se poohlédneme za pánskými účesy a ukážeme si, jak na to. Na start si dáme lehce zvlněné krátké vlasy bez pěšinky, přesně tak, jak to nosí někteří k-pop idolové....a s pěšinkou.Když se, pánové, elegantně rozcucháte, tak to bude taky cool.
Soonsiki proměna:

Nyní si ukážeme Soonsiki kadeřníky v akci. Zaručeně se o vás dobře postarají.S barvami problém opravdu nemají. Je libo oranžová nebo modrá?

Make-up tutoriál:

Jeden make-up pro dámy, laděn do oranžova.Již dříve jsme zde rozebírali pánský make-up. Tak teď tu jeden máte, pánové.Pro dnešek je to vše, co vám přináším. V příštích dílech se můžete těšit na další tipy, které vás snad inspirují. Teď už jen třešnička na závěr v podobě Soonsiki trendů pro rok 2013.Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9