V souvislosti s lunárním Novým rokem bude pořádán 13. Orientální bál

01:25 | 19.12.2012 Mei 3
Česko-čínská společnost zve, jako tradičně každý rok, na orientalistický společenský večer. Ten je pořádaný v souvislosti s čínským Novým rokem.
Ilustrační foto
Ilustrační foto FOTO: Shutterstock.com
Jako vždy bude v hotelu BELVEDERE, ul. Milady Horákové 19, Praha 7, a to 2. 2. 2013 od 18:00 hodin. Doprovázen bude bohatým kulturním programem a tombolou. Lístky stojí 250 Kč pro dospělé a 150 Kč pro studenty a důchodce. Děti starší 12 let to mají za 100 Kč. Členové česko-čínské společnosti mají vstupné ještě o 10% levnější.

Lístky se dají rezervovat u paní Katariny Feriančikové na Filosofické fakultě UK v Celetné ulici. (katarina.feriancikova@ff.cuni.cz) K dispozici budou od 7. ledna.
 
Pořadateli jsou Společnost přátel Mongolska, Klub přátel Asie Pražská jurta, Česko-vietnamská společnost, Krajanské sdružení Číňanů žijících v ČR a Kontinenty s podporou dalších organizací.
 
Více informací k plesu a program najdete zde.Čínský Nový rok nastane 10. února 2013. Bude ve znamení Hada, kterému se také říká „malý drak“. Je to znamení harmonizující, které uklidňuje vše, co silný drak podnítil. Také je to třináctý rok šedesátiletého cyklu zvaný kuej-s‘.


ZDROJ: ccspol.net
FOTO: facebook.com/pages/Wushucentrum

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9