COVER DANCE CONTEST ve Vídni

18:30 | 28.04.2013 Kerol 1
Umíte tančit a rádi byste předvedli svůj talent? Tak tato akce je jen pro vás! Ale pozor! Nezbývá už moc času.
K-POP festival ve Vídni
K-POP festival ve Vídni FOTO: kpopeurope.eu
Celou tuto akci, která se bude konat 1. června ve Vídni, organizuje muzeum etnologie a Ai-Like Entertainment.
Proto abyste se mohli této události zúčastnit, musíte splnit tyto následující požadavky.
 
  1. Musíte si vytvořit taneční skupinu, která by měla mít minimálně 2 členy a maximálně 9 členů.
  2. Jména členů skupiny, název skupiny, věk členů, e-mail, telefonní číslo a název písničky, se kterou budete tančit napište organizátorům na jejich e-mail: kpopdancefestivalvienna@gmail.com. Uzávěrka je 30. dubna!
  3. Můžete zatančit jakýkoliv dance cover od jakékoliv K-POP skupiny, ale tanec MUSÍ být přesná kopie tance. Není možné přidat svůj vlastní krok nebo nějaký původní vynechat!
  4. Pro přihlášení je nutno zaplatit poplatek 5 Euro (128 Kč). Je zde i možnost, že můžete vystupovat ve více skupinách, ale i u další skupiny musíte zaplatit poplatek. Poté, co se příhlásíte na soutěž, příjde vám e-mail s detaily platby.           Na plakátu můžete vidět i naše O.M.G. 

Dalši důležité informace, které byste si měli přečíst:
  1. Soutěže se může zúčastnit kdokoliv. Není zde žádný věkový či národnostní limit, chlapci i dívky.
  2. Porota bude hledět samozřejmě na tanec a na vaší synchronizaci a přesnost, ale také na kostýmy. Porota se skládá ze 3 členů.
  3. Všechny týmy musí soutěžit s odlišnými písněmi. Například, rozhodli jste se soutěžit s I Got A Boy od Girls' Generation, ale bohužel nějaká jiná skupina se se stejnou písní zaregistrovala dříve, a proto tato píseň bude povolená jim, a vy si musíte vybrat jiný song.
  4. Nelze soutěžit s písní Gangnam Style!

A co získáte, když se umístíte na jednom ze tří míst?
První, druhé a třetí místo dostanou vouchery na K-POP věci, jídlo a oblečení. Kromě toho všeho, první místo získá 1000 euro (25 740 Kč), druhé místo 500 euro (12 870 Kč) a třetí místo 250 euro (6435 Kč). Tak doufejme, že vás tyto pestré ceny namotivovali.

Pokud neumíte tančit nebo si nejste ve svých tanečních schopnostech jistí, a i přesto se chcete této události zúčastnit, stačí si koupit vstupenky. A to prostřednictvím předprodeje, který začal 15. března a lístky jsou za 7 euro (180 Kč) nebo koupí přímo na místě konání za 12 euro (309 Kč).

Takže nestydťe se, spojte se s přáteli a dokažte, že Češi umí tančit!


ZDROJ: Czech Hallyu Wave
FOTO: kpopeurope.eu

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9