Bora & Dasom - společenské dívky s High Cut

15:29 | 16.12.2012 Hanul-Mi 4
Dvě členky ze skupiny Sistar nafotily krásné fotky pro magazín High Cut. Představily se jako velice elegantní dívky. Jelikož je teď sezóna plesů a vánočních večírků, můžete zde posbírat nějakou tu inspiraci.
Bora a Dasom se předvedly jako velice společenské dívky
Bora a Dasom se předvedly jako velice společenské dívky FOTO: soompi.fr
Tyto foty byly vydány 6. prosince a Bora s Dasom shodily svoji sexy image, kterou předvádí na pódiu, a přeměnily se na rozkošné a elegantní dívky razící na vánoční večírek. Koncept těchto fotek byl "Party tonight".

Bora je krásná se svými rudými rty a vlnitými vlasy, protože zvýrazňuje své ženství a to nenechá jen tak někoho chladným.
Dasom vypadá tak dobře, že by se mohla stát předmětem závisti mnoha žen.Dívky tu vypadají velice uvolněně a pohodově, jako kdyby byly na dovolené. Při sólové fotce každé z nich je vidět, že jde hlavně o barevné kabelky, a tak aby vynikly, byla děvčata oblečena do tmavého oblečení. 
Naopak na společné fotce mají oblečení jednoduché a v jemných barevných tónech.Sistar byly v poslední dobou ve středu pozornosti, protože Hyun Bin, který byl nedávno propuštěn z armády, jim na tiskové konferenci poděkoval, že pro něj byly obrovský zdroj síly, když vykonával službu. 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9