Black Diamond chtějí obnovit slávu kuro gyaru

15:24 | 16.12.2012 Rinako 7
Krásné oči, načesané vlasy, snědá pleť a oblečení značky D.I.A. Takhle chodí příznivkyně stylu kuro hada gyaru. Říkají si Black Diamond a nedávno se jejich skupina sešla v Tokiu.
Setkání Black Diamond
Setkání Black Diamond FOTO: http://tokyofashion.com
Black Diamond je skupina dívek, které se oblékají do old school gyaru stylu ganguro. Dnes tomuto stylu raději říkají kuro gyaru. Název se sice změnil, styl oblékání je modernější a popularita klesla, ale vzhled dívek nosících tento styl ne. Základem stále zůstává velmi opálená pleť, kvůli které dívky tráví skoro každý druhý den v soláriu.

Díky větším možnostem výběru oblečení jsou harajuku styly stále dokonalejší a dokonalejší. To platí i pro kuro gyaru. Dívky chodí nakupovat do "109" (obchodní dům v Shibuyi). Nejoblíbenější značkou je D.I.A. Při nákupech Black Diamond myslí i na své členky v zahraničí a kupují oblečení, které jim prodávají přes svoji facebook stránku.Kuro gyaru pořádají srazy několikrát do roka na nejrůznějších místech v Japonsku. Nejčastěji se ale schází v Tokiu. Hlavní náplní srazů je focení a také diskutování o tom, jak zase jednou bude kuro gyaru populárnější než umírněnější shiro gyaru.

Co si o tomto stylu myslíte? Získá svoji popularitu zpět?

FOTO: http://tokyofashion.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9