Diety až příliš hubených modelek Popteen

16:53 | 14.03.2013 Rinako 7
Rádi byste zhubli? Stačilo by 7 kg za pouhé 4 měsíce? Pojďme se podívat, jak na to jde modelka japonského módního magazínu Popteen, Pikari.
Popteen modelky
Popteen modelky FOTO: endleessly.tumblr.com
Popteen je magazín hlavně pro dívky, které mají rády japonský módní styl gyaru. Tento styl se kromě pěkného oblečení, krásných vlasů a specifického malování očí zaměřuje také na postavu. Ideální gyaru by měla být velmi štíhlá! A samozřejmě modelky Popteen, které tento styl v časopise reprezentují, musí tento ideál štíhlé až hubené gyaru splňovat, a také proto vznikla spousta speciálních diet pro dívky, které se těmto modelkám chtějí podobat. Zhruba před rokem vyšlo i speciální číslo Popteen nazvané jako "dietní kniha".

Číslo Popteen, kde modelka Pikari představuje svou "vodní dietu" vyšlo již dávno, v prosinci 2010. Přesto se pojďme na krátkou ukázku z tohoto vydání podívat.Vodní dieta Pikari
 - Měla bys jíst pouze 3 jídla denně a tato tři jídla by neměla dohromady obsahovat více než  
  1200 kcal. To znamená, že každé jídlo by mělo obsahovat asi 400 kcal.
 - Před každým jídlem bys měla vypít 500 ml vody.
 - Pij vodu, pokud máš mezi jídly hlad.
 - Cvič půl hodiny denně.
 - Pikari každý den provádí stretching a masáže.
 - Jez pouze málo kalorická a výživná jídla.
 - Jez pouze poloviční porce všech jídel.

Rozhovor s Pikari o hubnutí

Co bych měla dělat, pokud jsem toho dnes příliš snědla?
Upravte svůj příjem kalorií na další den, zmenšete tento příjem. Například, budu pít jen balíček zeleninové šťávy a na jídlo jíst jenom banán.

Jaké druhy jídla jíš, když držíš dietu?
Na snídani si dám něco zdravého jako sójové mléko a cereálie. Na oběd zkusím sníst, co obsahuje dostatek sacharidů. Já jím věci jako rámen, hamburger atd. Dokonce i některé nezdravá jídla jsou v pořádku. Na večeři si dám zdravou zeleninu. A také tofu, rýži a další nízkokalorická jídla, která jsou šetrná k mému trávicímu systému.

Já chci přestat příliš moc jíst! Jak bych měla začít?
Pijte vodu nebo vyplňte bříško polévkou.

Jak se motivuješ během diety?
Podívám se na fotky sama sebe, když jsem byla ve své nejtlustší fázi a pomyslím si: "JÁ NIKDY NECHCI BÝT ZNOVU TAKOVÁ! To nejsem vůbec já!"

Jak se odreagováváš od stresu z hubnutí?
Zpívám doma karaoke! S mojí babičkou!

Chci přijít o více než 1 kg! Co bych měla dělat?
Snížím příjem kalorií ještě víc tak, aby to bylo pouze 1000 kcal denně. Určitě tímto způsobem můžete zhubnout.

Byla jsem úspěšná v zeštíhlení se, ale... dostala jsem se do bodu, kdy je moje váha pořád stejná. Co je špatně? Mohu ještě zase hodně zhubnout?
Nenechte se odradit! Můžete to zvládnout!


A kam mohou takové diety až vést? Jako největší extrém hubenosti modelek Popteen si můžeme uvést nejznámější a nejoblíbenější modelku Kumikki. Kumikki měří 155 cm a na svou výšku váží pouhých 38 kg!Co si myslíte o těchto modelkách? Líbí se vám to? Je to vůbec ještě pěkné, být tak hubená?


ZDROJ: tokyokawaiietc.com
FOTO:
tokyokawaiietc.com, wordpress.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9