Asiaté na lookbooku III.

17:45 | 27.02.2013 Hanul-Mi 9
Asiaté na lookbooku - díl 3.! Pojďme se podívat na další várku zajímavách outfitů.
Asiaté na lookbooku.
Asiaté na lookbooku. FOTO: puspaherning.deviantart.com
Jung Hyuk Y. - Korea (Soul)
Tato 23 letá Korejka udělala přešlap jenom v botách. Opravdu je škoda, že k pěknému outfitu vybrala zrovna tyto boty a do toho ponožky s potiskem. Ještě by nebyl takový průšvih, že jsou to zelené boty, ale problém je, že jsou do špičky, což by se hodilo ke starší dámě. A další problém je vidět v ponožkách, které se k outfitu vůbec nehodí.Stephanie D. - Filipíny (Butuan)
Sukně nejsou jen vzadu prodloužené a vepředu krátké. Tahle sukně je tak rafinovaně udělaná, že když jste vidět z jedné strany, vypadá to, že máte dlouhou sukni. Výhoda této sukně je, že dělá pěkné nohy. Celý outfit je v rock stylu a psaníčko je sladěno s botami. Deyu - Německo (Berlín)
Tato 22 letá Asiatka je nádherná v blonďatých vlasech. Tričko s krajkovými rukávy je už módní klasika. Etno kalhoty s normálním pasem jsou už tak dost výrazné, že udělala jedině dobře, když zvolila jen bílé triko. Kryz U. - Manila (Cebu)
23letá Manilčanka je nádherná. Její nádhernou postavu zvýrazňují krátké kraťasy s normálním pasem a tričko má vpředu stažené do uzlu. Celkově tmavý outfit rozzařují boty s růžovou platformou.Mizuho - Japonsko
Fotka není tolik kvalitní, takže nevím jestli má Mizuho ombre hair. Jestli ano, tím lépe. Krajková sukně je pěkná a se svetrem dělají zajímavý outfit. Boty ladí ke svetru díky malé přezce. Jen škoda, že slečna zvolila k tomuto outfitu růžovou kabelku, protože se bije se svetrem.Lee I. - Korea (Soul)
Naprosto dokonalé! Jenoduché a fungující. Brýle s hroty oživují celý outift. Tady není co vytýkat.zdroj: lookbook.nu

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9