Alice Black 2013 S/S Collection

13:50 | 16.12.2012 Miru 2
Alice Black přichází s novou kolekci, poprvé ve své kolekci uvede kůži a těšit se můžeme na punkové motivy.
alice black
alice black FOTO: tokyofashion.com
Alice Black je nezávislá japonská značka, která se zaměřuje především na šperky. Inspiruje se převážně punkem. Alice Black šperky jsou v Japonsku velmi oblíbené, vyšlo to najevo z loňské kampaně. Nejvíce lidi nosí stříbrný prsten, který představuje lebku Mickey Mouse s anarchickým motivem na uchu.Téma na kolekci jaro/léto 2012 se stal smysl života. Podle návrháře je to vytváření věcí, které se líbí jemu samotnému, a nezapomenutelné vzpomínky na mládí. Stejně jako v předchozí kolekci, je punk v letech 1970 nejhlavnější inspirace.

Kromě stříbrných prstenů, náušnic a náhrdelníku s ostnami a s motivy křížů, lebek a žiletek se teď můžeme poprvé těšit na spojení kůže a stříbra. Smysl života poprvé představuje kůži v kolekci Alice Black. Můžeme se těšit na ručně opracované kožené náramky obsahují punkový motiv.


O Alice Black jsme se taky mohli doslechnout od Takera ze SuG, který s nimi minulí rok spolupracoval na svojí modní značce Million$Orchestra. Zatím ale žádné nové spolupráce neoznámili, ale Norimi nás ujistil, že se pracuje na některých zajímavých věcech, které budou oznámeny v blízké budoucnosti.

 Jak se vám nová kolekce líbí? 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9