Gong Yoo a Lee Ming Jung nafotili zimní kolekci pro Mind Bridge

12:59 | 16.12.2012 Eunka 3
Kolegové Gong Yoo a Lee Min Jung, kteří spolu hráli v seriálu BIG, nám chtějí ukázat, jaké oblečení máme nosit letošní zimu.
Připraveni na zimu
Připraveni na zimu FOTO: 24.media.tumblr.com

Zima bývá obdobím, kdy je často zamračeno a šedivo. Lidem se často nechce ani vycházet ven. Módní značka Mind bridge se to letos pokusila změnit. K focení svých teplých bund a svetrů pozvali herce Gong Yoo a jeho sympatickou kolegyni Lee Min Jung.

Na místě focení panovala veselá atmosféra, o kterou se zasloužil i sám Gong Yoo. Chtěl, aby focení probíhalo zábavněji a celý tým zaměstnanců fotostudia se bavil.

  
 
Cílem fotografií bylo ukázat, že zimě 2012 budou vládnout syté a barevné odstíny. Živé barvy, které mají zvednout lidem náladu. Můžeme to vidět na oranžovém kabátku, který má na sobě Lee Min Jung, a také na červených kalhotách, které si oblékl Gong Yoo.

Jak je již zmíněno v úvodu, obě hvězdy spolu hrály v drama Big. I při focení byla mezi nimi cítit chemie. Fanoušci naznali, že jim to spolu moc sluší a že spolu vypadají dokonale. Ptali se, co na to asi říká herec Lee Byung Hun (přítel Lee Min Jung).Na závěr položím jen dvě otázky. Také si myslíte, že jim to spolu sluší? A oblékli byste si něco z toho, co mají na sobě? Pokud ano, tak prozkoumejte obchody, a pokud ne, tak se aspoň oblékejte teple.


FOTO : 24.media.tumblr.com
FOTO : 1bp.blogspot.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9