Park Shin Hye pózovala pro 1st Look jako jarní lady

20:25 | 09.02.2013 Eunka 5
Tentokrát proběhlo focení pro 1st Look v jarním stylu. Pastelové, svěží barvy Shin Hye sluší a vy se jimi můžete inspirovat. 
Jarní Park Shin Hye
Jarní Park Shin Hye FOTO: soompi.com
Po focení, poskytla Park Shin Hye i krátký rozhovor. Tady ho máte a vychutnejte si ho spolu s krásnými jarními fotografiemi.

Proč myslíte, že máte takový úspěch s Flower Boy Next Door?
Nemyslela jsem, že budu něco takového dělat, ale jsem šťastná. Existuje mnoho seriálů, které u divaček probouzí fantazii. A tohle je jeden z nich. Myslím, že se ta role hodí k mému věku.Jak se vám podařilo odolat syndromu hvězdy?
Lidé v mé agentuře mi radili, abych se dokázala postarat o své záležitosti i bez svého manažera. A abych jezdila klidně veřejnou dopravou. Mnoho lidí mi pomohlo, abych zůstala stejná. I rodiče mi pomáhají. Díky nim jsem se stala v mladém věku nezávislá. Často jezdím veřejnou dopravou a myslím si, že jsem měla normální a zdravé dětství i dospívání.A co váš nejnovější film The Gift of Room 7? 
Když jsem viděla scénář, musela jsem to vzít. Sice tam nemám tak velký prostor, ale mám tam v ruce důležitý klíč k celému filmu. Navíc ta šance hrát s tak vynikajícími herci! To se nedá promarnit. 
ZDROJ & FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9