Majitel venčil v ulicích města svého neviditelného psa!

13:00 | 14.01.2016 Barbora 2
Přáli jste si pejska, ale rodiče vám ho třeba nechtěli dovolit? Zkuste si pořídit toho "neviditelného"! Muž s neviditelným psem se nedávno procházel ulicemi Japonska.
Páníček a jeho neviditelný pes
Páníček a jeho neviditelný pes FOTO: Screen z videa

Lidé v Naganu v Japonsku nemohli uvěřit svým vlastním očím, když spatřili muže, jak ve městě venčí svého neviditelného psa.

V Japonsku uvidíte na každém rohu, v každé ulici spoustu neuvěřitelných věcí. Můžete spatřit muže s partou surikat v Ginze, kočár plný koček v Harajuku a obrovskou pomalu kráčející želvu v Tsukishimě. Nyní se v Naganu objevilo něco neuvěřitelného! Dík patří záhadnému muži a jeho neobvyklému domácímu mazlíčkovi, kteří byli spatřeni při procházce v rušné části nádraží Nagano.

 Neviditelný pes působí opravdu přesvědčivě, hlasitě dýchá a napříč ulicemi dokonce i štěká!

 Pro lepší představu tohoto neviditelného psa se podívejte na video:Uživatelé na YouTube se nestačí divit:
"To je poprvé v životě, co vidím neviditelného psa! Nikdy jsem nebyla nadšenější!"
"Musel jsem se podívat na video 2x, nevěřím vlastním očím!"
"Doufám, že po něm sbírá neviditelné exkrementy!"

Tato scéna se stala tak známá, že se o těchto dvou píše a mluví, dokonce i v televizi, kde tuto magii odhalili. Pozor spoiler! Můžete na to přijít při pohledu na pohyby rukou jeho majitele.

Tento trik spočívá ve tvrdém drátu, který je připojen ke kabátu psa. Dovednosti psa závisí zcela umění jeho ovládání, což se v tomto případě jedná o opravdu vypracované pohyby. Maskovaným umělcem je veřejně známá osobnost "kouzelný umělec" Akitto-san.

I přes to, že již známe techniku, nic se nemění na dokonalosti tohoto triku. Bylo by velice zajímavé vlastnit neviditelného psa, kompletně i s neviditelnými exkrementy. No uvidíme, třeba jednou...

ZDROJ: en.rocketnews24.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9