Ulzzang zpravodaj - leden 2013

20:05 | 31.01.2013 Ari Yu 20
Malá kulturní vložka ze života modelů. Zajímá vás, co si kdo zrovna koupil za spodní prádlo nebo co měl k večeři? Máme tu pár perliček.
Ulzzang novinky
Ulzzang novinky FOTO: asiastreetfashion.blogspot.cz/
Ha Min má nový telefon. Bohužel pro něj mu nefungoval kabel, takže radost trvala jen chvíli. Zdá se ale, že během dalšího dne se vše vyřešilo a telefon se těší dobrému zdraví. Spolu s Ha Minem, který opět baští kuře a rýži a evidentně chodí často na jídlo ven. (Jak je známo, sám umí ukuchtit jen instantní ramen).

   

Perla všech perel ovšem byla, když si nemohl vybrat barvu spodního prádla. V tu chvíli by bylo možná lepší některé informace přehlédnout...

 
Takže co myslíte, které byste mu poradili?

Seung Jun si odbarvil hlavu. Chvíli to trvalo, než se dopracoval k blond, ale nakonec se zadařilo.

     

Hyuk Soo se trmácel po fashion weeks. Pochopitelně se setkal se svým dlouholetým přítelem GDm, který jako fashionista objel Londýn i Paříž. Udělali spoustu společných fotek a Hyuk všechny odzbrojil nejen svým dokonalým vzhledem (jako vždy), ale i nějakou tou červení na hlavě.  

 PARIS MEN'S FASHION WEEK F/W 2013-2014

JUUN.J 2013 A/W show   


Men 2013 A/W Lookbook   
 
 
   Jun (Tomonari) potýral své fanynky photoshootem bez trička.A borec nakonec je Jung Joon Young, který se opět vrací do svých mladých let, ze kterých ale nikdy nevyrostl, a našel si nové hobby - modely helikoptér.
 

To je z prvního dílu ulzzang novinek vše. Příští díl bude, jen co se vyloupne dostatek perel!


FOTO: tumblr
FOTO: Park JinWoo
publikováno: asiastreetfashion.blogspot.cz

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9