Představení finalistů K-POP Contestu - Sany Heir

17:00 | 07.07.2015 Babu 1
Další sólo zpěvačkou v letošním Contestu je Sany Heir, v loňském roce členka Wanjeon Daebak! Těšíte se na její letošní sólo představení?
Sany Heir
Sany Heir FOTO: Czech Hallyu Wave
Jméno: Sany Heir
Věk: 95 liner


Kategorie: Zpěv

O mně:
K-POP poslouchám od roku 2011, kdy jsem objevila SHINee Suju a U-Kiss. Takže kdo si myslí, že poslouchám jen YG, nebo echt underground K-rapy, tak má pravdu v tom, že jo, ale dovoluji si říct, že znám snad úplně všechno a poslouchám toho moc moc moc.

Jsem Sany, člověk z vesmíru. Mám moc ráda Rock n Roll a  K-POP. Zpívám v kapele, navrhuji, maluji, dělám Shaolin kung-fu a od září budu šťastným studentem Čínské filologie. Přihlásila jsem se, protože mě dělání K-POP věcí strašně baví. Ať se jedná o cokoli – stříhání hudby, učení se choreografií… S Wanjeon Daebak nám to na contest letos nevyšlo, a přátelé mi říkali, ať jdu sama. Tak jsem o tom začala přemýšlet. No, a jelikož mám K-POP moc moc moc ráda, tak jsem si říkala, že by mě užíralo se letos toho všeho neúčastnit. Mým cílem je si to celé neskutečně užít!K předkolu- to byla rychlá akce! :D Maturita a plno přijímaček, z čehož mi zbylo čistého času na učení se lyrics 24 hodin. Ale svědomitost a mé konečné nervózní chození sem a tam po podiu ve snaze nezapomenout další a další slova se vyplatily! A dostala jsem se na sinologii hned 2x (Juhůů). Přístě už bych ale nechtěla tenhle stres zažít. That’s nono!

Když jsem se dozvěděla o postupu do finále… Tak jsem se nejspíš pořád učila :D. Udělalo mi to radost (nebo spíš takové uuf, tak jsem to až tak nepokazila) a řekla jsem si, no to bude skvělé, it’s gonna be fantastic - můžu se pustit do realizace mých myšlenek a plánů!  Na finále se už moc těším a fascinuje mě to, kolik prostoru pro cvičení a vymýšlení věcí můžu najednou mít.

Videoukázka:


Vzkaz Pro fanoušky:
Těm všem fanouškům (mami, Wanjeon Daebak, Sandaro barbie má), o kterých vím, vzkazuji, že moc děkuji, že mě mají rádi. Mám Vás taky moc ráda. A ty které neznám, zdravím.
Mám Vás taky moc ráda!

PS: Můžete sledovat naši WD facebook stránku. Zdá se, že budu nadšeně aktivní :D

Odkazy:
Facebook
Youtube
Instagram


FOTO: Czech Hallyu Wave

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9