Představení finalistů K-POP Contestu - GIA

16:00 | 05.07.2015 Babu 3
Dnešní představenou skupinu také už jistě mnozí z vás znají. Přijdete slečnám z GIA ukázat svou podporu? 
GIA
GIA FOTO: Czech Hallyu Wave

Členky:
Lucie Bartošová (Seps) – organization leader, puntičkář, stará bačkora, babyface 
Jana Gargašová (Džana) – choreo precioso leader, swag princess, další stará bačkora a babyface 
Kamila Bartošová (Kami) – speed dance specialist, sexy hips, innocent little devil 
Barbora Vyhlídalová (Boomie) – powerful voice, neřízená střela, labužník 
Monika Koubková (GMIN) – evil maknae, sexy výrazy, boy dance specialist


Věkové rozmezí 18 – 23 let

O skupině:
Jsme banda, co se zná a tančí, zpívá a všeobecně dělá všemožný kravál už nějaký ten pátek. Nově se k nám přidalo jedno blonďaté stvoření. Tréninkovým prostorem se nám stala sklepní místnost vysokoškolských kolejí. Zrcadla nemáme. K účelu zdokonalení našeho vystoupení zneužíváme webkameru, kamarády. Někdy i paní kolejní (zdravíme Jarmilku!). Cvičíme s chutí. Cvičíme s velkým nasazením. Když GMIN zhasne, cvičíme potmě (pokud ji za to Boomie zrovna nezabíjí). Když někdo donese palačinky od babičky, buchty nebo jahody, cvičíme sporadicky.Blonďaté flegmatické stvoření Džana umí být pěkný perfekcionista. Seps zase pěkný dříč a Kami drsně ohebná. Maknae dokáže paradoxně nahodit ty nejvíc sexy pohledy a Boomie umí zpěv parádně procítit. GIA je zkratkou Give it all. Takže kolikrát nespíme, když máme hlavu plnou nápadu na mix nebo choreo, zvládáme tréninky i po flámu, i když se pak domů vracíme jak zombíci, nebo zkoušíme dohánět tréninkový deficit v rekordním čase v podobě dvoudenní intenzivky. I když na sebe někdy trochu štěknem, máme se rády.

Protože v contestu nejsme poprvé a předkolem i pražským finále už jsme loni prošly, mohly jsme čerpat z našich předchozích zkušeností a poučit se z našich minulých chyb. Začaly jsme se více zaměřovat na věci, které nám unikaly, a i naše spolupráce se zlepšila. Postup je nám obrovskou motivací ukázat, že jsme ten rok jen neseděly a nešoupaly nohama. To, co děláme, nás neskutečně baví a doufáme, že našimi budoucími vystoupeními pobavíme i publikum.

Videoukázka:Vzkaz pro fanoušky:
Pokud jsme vás nějak zaujaly a rádi byste nám vyjádřili podporu, určitě nás povzbudí a potěší, když během vystoupení uslyšíme z publika zvolání názvu naší skupiny „GIA“! ;) Budeme rády i za jakékoli jiné projevy podpory. Doufáme, že si tedy naše vystoupení užijete (^o^)/

Odkazy:
Youtube


FOTO: Czech Hallyu Wave


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9