DOPE: Park Yoochun

15:30 | 30.04.2015 Ari Yu 5
O tom, že má Yoochun styl není pochyb. Svůj vlastní ovšem. Seznamte se - Park Yoochun  a jeho swag.
Park Yochun
Park Yochun FOTO: Star1 (edit)
Copak na červeném koberci, tam by se to dalo kolikrát i pochválit. Kostka frčí a šedá nebude nikdy out. Barevně slazeno dokonale.Ovšem kromě těch napružených knoflíčků u saka, zralých k ulítnutí. Že délka společenských (a nakonec všech) kalhot v Koreji je nad kotníky, to už je stará známá písnička.Tudíž je někdy lepší nechat dvířka otevřená.Ale to by nebyl Park Yoochun... tohle je jeden z těch outfitů, který nechcete vidět celý.Je to sice lepší z Yoochunových modelů, ale přeci jen střih obleku je poněkud pytlovitý. Často přemýšlím, jestli je to dáno Yoochunovými proporcemi, či opravdu špatnými střihy.Pán je elegán. Opět podivně padnoucí sako s příliš krátkými rukávy, ale budiž. Ještě trochu detailíčku v Chun stylu.A teď něco z letištní Chunovské módy. Začněme zlehka.Tomuto modelu není co vytknout - až na tu hučku na vršku hlavy. Pořád jsme ale v mezích celkem dobrého vkusu.

Trpasličí jízda pokračuje. Kdepak asi panáček nechal Sněhurku?

Přes veškerou zimu, kalhoty nad kotníky. Alespoň, že ponožky ladí (to že je vůbec má, o tom se v takovém mraze, který tou dobou evidentně panoval, dohadovat nebudeme).Význam čepičky na vrcholku hlavy mi bude asi navždy unikat. Člověk by čekal, že si ji jeden v zimě stáhne alespoň přes uši. Alespoň, že zbytek outfitu není nikterak katastrofální.

Ovšem někdy je to i na pochvalu s hvězdičkou. Zázraky se dějí.Ze zimy tedy radši poskočíme do teplejších období.
Kalhotové pravidlo - když už máte kalhoty dostatečně dlouhé, aby vypadaly slušivě, nezapomeňte si je ohrnout.Přece byste do letadla nelezli v něčem nepohodlném? Swag ala jsem-přeci-Yoochun-co-bych-se-staral.Neutrální pole - není co vytknout a není co chválit. Prostě takový normální chlap v kraťasech. Buďme za to rádi.JYJ je často přezdíváno J Why J. Stále netušíte proč? No...
Košile po fotříkovi, kalhoty po dědečkovi, oblíbené tenisky. Chun style v plné kráse.A pak od koho Choi Seung Hyun aka TOP chytil styl, že?
A takto se Yoochun loučí se svým kolegou Jaejoongem, který kvačí na vojnu. Ve svých oblíbených čupr grandpa gatích a rybářském kloboučku.Přitom ještě před několika lety by si nálepku DOPE určitě zasloužil... Přidávám tedy pár fotek na přilepšenou a vyžehlenou (i když ty časy dávno pominuly).

Co bylo příčinou ztráty příčetnosti a vkusu, to ví jen sám Yoochun. Nálepku DOPE každopádně v nastávající chvíli rozhodně neobdrží. Ani swag let minulých ho nezachrání.


Swagu zdar a na viděnou u dalšího stylového dílu DOPE!


FOTO: jyj3.net, http://parkyoochunsgfc.com, haringyoochun.net, parkyuchun.kr, SSTV, Kpopstarz, SBS

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9