Zavzpomínejme si na léto se Son Ye Jin

12:21 | 16.12.2012 Eunka 4
Není to tak dávno, co začala zima, a všichni se těší na Vánoce a sněhovou nadílku. Přesto doufám nevadí, když si malinko zavzpomínáme na léto s půvabnou korejskou herečkou Son Ye Jin.
Letní pohoda na Maledivách
Letní pohoda na Maledivách FOTO: 4.bp.blogspot.com
Letos v létě fotila Son Ye Jin fotky pro časopis Cosmopolitan. Nafotit je na exotických Maledivách bylo, jak se zdá, šťastné rozhodnutí. Když se na hotové snímky podíváte, napadne vás pouze, že jde o ideální spojení krásné ženy a téměř rajské přírody. Herečka působila uvolněně, svěže a bezstarostně. Jako kdyby místo práce byla na dovolené.Výsledné fotografie jsou velmi rozmanité a Son Ye Jin předvedla, jak dokáže být proměnlivá a okouzlující. Na některých snímcích vypadá až dětsky nevinně, ale na dalších zas svůdně a dráždivě. Můžeme ji vidět polehávat v písku s vyčesanými vlasy nebo v lehkých romantických šatech ve stínu zeleně. Vizážisté se snažili, aby vypadala svěže a pokaždé jinak.

Stylisté a fotografové řekli, že Son Ye Jin vypadá atraktivně a že má velmi přitažlivou sexy postavu. Pózovala přirozeně a bylo znát, že si slunce, pláž i mořské vlny užívá. Fanoušci pak mohli hotové fotky obdivovat v červnovém vydání korejského Cosmopolitanu.A čím zakončit článek s vůní léta, když za oknem je právě sníh? Možná tím, že si začnete plánovat, kam pojedete příští léto na dovolenou. Třeba budete mít štěstí a zrovna se tam bude fotit i jedna z vašich oblíbených hvězd.

FOTO : Images.kdramastars.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9