Korejští studenti nám sdělují své myšlenky skrze cedulky

23:21 | 23.01.2013 Saki 27
"Korean Students Speak" je tumblr blog věnovaný jihokorejským studentům a jejich fotkám s cedulkami, na kterých vyjadřují v angličtině své vnitřní myšlenky a pocity.
"Jsem znaven. Chci najít svůj sen."
"Jsem znaven. Chci najít svůj sen." FOTO: http://koreanstudentsspeak.tum...
Projekt začal skupinou "Fullbright English Teaching Assistants" asistentů vyučující angličtinu, od studentů základních škol až po vysokoškoláky. Původně byl projekt určen na podporu svobody projevu a kreativity. Zatímco řada svobodných projevů plní své určené cíle, tvůrci připouštějí, že "...tyto fotografie také poskytují náhled do každodenního života a myšlenek korejské mládeže."


"Můj život je můj. Nikdy nezasahuj."


"Nikdy to nevzdávejme. Můžeme to dokázat."


"Chci budoucnost."


"Všechno, co chci, je volnost"

Je nám umožněno nahlédnout do mysli těchto kreativních studentů, kteří prezentují své libosti, nelibosti, sny a otázky. Zatímco každé dítě a teenager odráží své vlastní myšlenky, existuje několik zpráv, které se zdají být pozvedávány znovu a znovu. Projekt toho mnoho prozrazuje o národní mládeži. I to, jak emocionálně reagují na otázky světa a především jejich střídající se frustraci a hrdost, kterou pociťují ke své zemi. Opakují se témata zahrnující pociťovaný nátlak na studenty jejich vzdělávacím systémem - mnoho příznaků jejich ospalosti, stejně tak jako jejich odpor k náročným hodinám a akademické soupeřivosti.


"Potřebuji dívku. Můj styl: dlouhé vlasy, světlá pleť, velké oči, buclatá, roztomilá a sexy ♥ vezmeš si mě? T.T""Chci být sestřičkou v Národní soulské nemocnici."


"Nenávidím Severní Koreu a Japonsko. Protože Severní Korea je odpad a Japonsko je tvrdé A/V." (AV je označení japonského porna)


"Jsem Korejka, takže jsem štastná. Miluji Koreu ♥"


"Chci spát."


"Zničte školu."


"Mým domovem je škola. Pomoc!"


"Nenávidím studium, ale miluji Koreu ♥ !"


"Spánek"


Pro každého, kdo si myslí, že děti nejsou schopny inteligentní myšlenky, korejští studenti "Korean Students Speak" vyvrací tuto teorii a ukazují, že mladí lidé jsou naplněni rozumem. Je působivá jejich schopnost formulovat své pocity na témata politiky, společnosti a environmentálních otázek v cizím jazyce tak dobře. Jistě, jsou zde nějaké gramatické chyby, ale obecně nejsou natolik významné, aby studenty odtrhávaly z komunikace s anglicky mluvícím publikem.


"Chci, aby politici nemysleli na svůj majetek, ale na spokojenost veřejnosti."


"Chceme jednu Koreu. Upřímně."


"Bojujte za spravedlnost!"


"Lidé nejsou vlastníky země"


"Japonsko! Nelžete už. Dokdo je korejský ostrov."


"Láska: To, co potřebuji"


"Objetí >zezadu< zdarma"


"Tohle! Je! Spar Ta!!"

Pokud vás zaujal tento projekt a chcete vidět více fotek, zabrouzdejte si na stránkách Korean Students Speak.
Co na tento projekt říkáte a co byste prostřednictvím cedulek vzkázali vy?


Zdroj: mymodernmet.com
Foto: koreanstudentsspeak.tumblr.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9