KBS Gayo Daejun 2014 - stylisti klidní hormony

15:30 | 28.12.2014 Ari Yu 15
A tak se stalo další předávání cen - KBS Gayo Daejun 2014. A přineslo další várku outfitů k popukání. Tentokrát se ovšem stylisti umoudřili - kromě těch vlasových.
BEAST
BEAST FOTO: STARDAILYNEWS (fydongwoon.tumb...
Pomsta stylistů hvězd se tentokrát nekonala. Alespoň na červeném koberci ne. Co se dělo na pódiu, mi nepřísluší hodnotit, tam nechme stylisty řádit. Terapie není dnes levná záležitost a někde se člověk vybít musí.

Víc než třpytivé, poloprůhledné až průhledné, slušivé, přiléhavé, šik modely z červeného koberce, a dokonce i víc než bláznivé outfity z pódia, mě zaujali umělci ještě před (nebo po) zásahem šílených stylistů.

Například kluci z B1A4.
Gonchan. Jednoduše a stylově.Jinyoung

 

CNU

Ravi z VIXX. Nějaký swag tam asi bude.Woo Hyun (Infinite)ZICOSoyou (SISTAR)Hyun Seung (BEAST) - díky bohu s kapucí na hlavě.L.Joe (Teen Top) to vzal jako jeden z mála barevně (velice).Tao (EXO)Offstyle - Nichkhun z 2PM

Červený koberec byl tentokrát střídmější. Dámy v bílých šatech a pánové v oblecích. Chvalme to.

Yoona vyfasovala šaty, které hodnotím jako jedny z nejstylovějších a nejlépe padnoucích, co se týče červeného koberce.

 

Yoon Bora (Sistar) toho na sebe také moc nedostala, ale už to nevypadalo tak dobře. Nemám nic proti polonahým Korejkám, ale ne vžy je méně více.Hyun Seungův (BEAST) vlasový stylista umrtvil naprosto všechny - ať už fanoušky, nebo jen náhodné přihlížející. Outfit měl chlapec ovšem stylový - jako obvykle.

 

Vlasoví stylisté hold neměli svůj den. Nad Gongchanem se jim taky trochu trhla ruka. Naštěstí jenom trochu.CNU (taktéž B1A4) katastrofu ale vyvážil a mohlo se jet dál.

 

BTS také nebylo co vytknout, jak už to tak u pěkných korejských chlapců v obleku bývá.To platí i pro Infinite.A také pro 2PM.A tak ještě jednu řadu obleků, když je to tak pěkné. VIXX.
Z pódia je pak co chválit, nad čím se pozastavovat a nad čím lomit rukama. Taková normální "party hard".Naštěstí BLOCK B mají velice trollské kořeny. Předpokládám, že k ránu neplakali, jako někteří jiní, stylisty znásilnění, umělci.A teď chválit!

Jong Hyun. Na to vlastně není ani co říct.Dong Woo (Infinite). Ač jisté procento lidí nemůže obdobné černo-zlaté outfity vystát, já se cítím býti fanouškem.A když to k tomu všemu ještě svítí!Krása střídá nádheru. Infinite bodují. Vyloženě pódiová perla.

Taeyeon (Girls' Generation) - bylo se na co dívat.A jelikož bylo málo Hyun Seunga a jeho skvělé trvalé, poslední foto ze stylingového "koncertu" na KBS Gayo Daejun bude patřit právě jemu.

FOTO: 4memory, justyou1118.com, gomcnu, HyunSeung’s day @twitter, Salut, Mon Étoile, Red Alert, ljoedaily.net, Danjisoo newsen.com, news1, tv Daily, theStar, segye.com, bethe1all4one.tumblr.com, fyeah-infinite.tumblr.com , Tama,  언제나 니편!, Blingest, HONEY TREEPagiking, RED in BLACK

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9