SBS Gayo Daejun - módní kreace

16:31 | 22.12.2014 Ari Yu 9
Některé módní kousky a výstřelky během SBS Gayo Daejun stály za všechny peníze. V některých případech pravděpodobně doslova. Stylisti opět řádili.
Lucky Boys - Nichkhun, Jung Yong Hwa, L, Baro, Mino
Lucky Boys - Nichkhun, Jung Yong Hwa, L, Baro, Mino FOTO: soompi.com
Abych uvedl fashion fajnšmejkry do obrazu - Orange Caramel přicupitaly na červený koberec stylově - a hlavně vánočně!Kdybyste náhodou nevěděli, v čem tedy vyrazit na párty, určitě zvolte model "Vánoční Stromek". Úspěch zaručen.

Letos také frčí kabáty XXXL.
Na vlnách nejnovějších trendů jedou i B1A4.Pokud byly náhodou všechny butiky ve vašem okolí vykoupeny, možná vás zachrání dědečkova skříň.
Nejen s kabátem po dědovi uděláte díru do světa. WINNER berou všechno! I kousky po babičce.

YG kluci měli opravdu plodný den. Ani G-Dragon nezahálel. Taeyang výrazně celou situaci zachraňoval. Dokonce mu s outfitem ladily i boty.A aby toho nebylo málo, ani Tablo se nezapomněl pořádně vyfiknout. Podezřívám G-Dragona, že mu půjčil pár kousků ze svého šatníku.Pověst stylistů YG tak zachraňují už jen AKMU. I vánoční outfit může být sladěný, stylový a cool.Kluci z BEAST a CNBLUE jako vždy - stylově a elegantně. Budiž to pochváleno.
Především potom Hyun Seungovy boty a Jun Hyungův outfit jako celek.
CNBLUE vsadili na jednoduchost. A v té je krása.

A jako bonus perly ze scény:

Zico a jeho moc hezká podzimní, pardon, zimní kreace.Taeyangovy kalhoty, zářivější než budoucnost nás všech (a především korejské módy), nechť uzavřou ódy na stylisty hvězd.FOTO: kpopfugfashion.tumblr.com/, ygindonesia.tumblr.com, twitter.com/blockzee_zico, gdragons-seoul.tumblr.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9