Kawaii box - krabička naplněná roztomilostí

19:00 | 05.12.2014 TerryALS 44
Zcela určitě jste již slyšeli o kosmetických boxících, které si můžete předplatit, a dostat tak každý měsíc krabičku výrobků a vzorečků. Víte ale, že si takto můžete předplatit také kawaii věcičky?
 
Obsah listopadového boxíku
Obsah listopadového boxíku FOTO: TerryALS!
Nejdříve si řekněme něco o předplatitelských boxících (anglicky subscription box). Jedná se o krabičky, které si předplatíte stejně jako časopis. Záleží jen na vás, zda si je předplatíte na měsíc, dva, tři… nebo na půl roku. Každý měsíc vám poté domů přijde box s vybranými produkty. Nejznámější jsou kosmetické krabičky, kdy máte v boxu jeden až tři plnohodnotné kosmetické produkty a několik vzorečků jiných produktů. V posledních letech ale nabraly tyto předplatitelské boxy na popularitě, a tak se na trhu objevily i ty s jiným, než kosmetickým obsahem. Příkladem můžeme uvést Steepster (čaje), Conscious box (s BIO pochutinami), BarkBox (pro psy) nebo Booty Bin (pro milovníky her a komixů).
 
Kawaii box, kterému se tento článek věnuje, je tím nejlepším nekosmetickým boxíkem na který jsem zatím narazila. Díky svému zájmu o Asii jsem totiž prozřela – v našich papírnictvích těžko seženu tak kawaii (roztomilé) věcičky, jaké jsou naprosto běžně dostupné na pultech v Asii. Tento boxík ale řeší všechny trable spojené s marným hledáním.
 
Kawaii box obsahuje každý měsíc deset až dvanáct roztomilostí z Japonska či Koreje. Objednat si ho můžete ZDE. Cena je $18.90 (zhruba 420 Kč) včetně poštovného s podacím číslem a boxík přijde do dvou týdnů. Na rozdíl od jiných předplatitelských boxíků můžete zjistit, co se v krabičce pro daný měsíc nachází. Stačí, když budete sledovat Kawaii Box Facebook - vždy sdílí nějakou malou ukázku toho, na co se můžete těšit. Pro velké nadšence ale doporučuji nechat se úplně překvapit a nepátrat.

A ted´ už rychle na recenzi Listopadového Kawaii boxu!


 
Box vám přijde jako obyčejná krabice, kterou můžete koupit na každé poště. Na první pohled tedy moc nezaujme. Jediné, co prozrazuje obsah, je Kawaii box samolepka na přední straně a ručně dokreslený obrázek kočičky.

 
 
Po otevření vás "uvítá" cedulka s poděkováním, že jste si boxík objednali. Na zadní straně je poté ručně napsaný vzkaz. Pro tento měsíc zněl "Přivítejte roztomilý podzim". Věci uvnitř jsou překryté růžovým papírem a je to také jediná věc, která věci chrání před případným rozbitím.Seznam všech věcí ukrytých v Listopadovém boxíku:
  • Pusheen kočička - přívěsek na klíče
  • Makronka - přívěsek na klíče
  • My Melody - ponožky
  • Little talk - nalepovací papírky na poznámky
  • Pocky s čokoládou
  • Zipový náramek
  • Samolepky s pandami
  • OMG - přívěsek na klíče
  • Deco izolepa
  • Ovčí kalendář na rok 2015
 
 
 
Pusheen kočičku zcela určitě znáte jako samolepku na Facebooku. Zjistila jsem, že pro tento box byly vybrány v barvě růžové, bílé a modré. Ke mně se dostala ta v barvě cukrové vaty. Na další fotce je makronka a deco izolepa. Deco izolepa je magická věcička - můžete s ní ozdobit téměř cokoli. Od sešitů a dárků až po krabice a notebooky.

 
 
Nalevo sólo pro makronku. Moc se mi líbí detaily. Popravdě bych se trochu bála, že některá z ozdob upadne, když si makronkou ozdobím například klíče (protože jsem ten typ, který nemilosrdně hází klíče do útrob tašky). Jako ozdoba na batoh nebo tašku je to ale hezký doplněk. Na pravém obrázku poté pandí samolepky a přívěsek OMG. Nalepovací poznámkové čtverečky mají na sobě roztomilý obrázek a stále zůstává místo na psaní.

 
 
My Melody ponožky jsou v univerzální velikosti aneb "jedna velikost padne všem". Pocky mají datum spotřeby až v příštím roce, ale pochybuji, že vydrží do Vánoc. Ještě někdo kromě mě Pocky miluje?

 
 
To nejlepší nakonec! Přesně tento ovčí kalendář jsem si chtěla pořídit, abych si nějak oživila prázdný stůl (fotka vpravo). Kawaii box tedy splnil mé nevyslovené přání. Kalendář stojí po rozložení sám a ovečka každý měsíc mění svůj obličej. Můžete se tedy těšit z jiných roztomilých výrazů!

Shrnutí:
S Listopadovým boxem jsem moc spokojená. Někdo by mohl namítnout, že za tolik peněz se to ani nevyplatí. Našla jsem tedy na internetu všechny věci z tohoto boxu a koupě boxu vyšla o několik korun levněji, než kdybyste si chtěli koupit všechny věci zvlášt´ (a přišly by vám bez podacího čísla). Po rozpočítání celkové ceny vás jedna věc z boxíku vyjde na zhruba 42 Kč. To je dle mého názoru velice přijatelné. Hlavně když vezmeme v potaz fakt, že takové věci na našich pultech najdeme jen těžko.

Plusy Kawaii boxu:
- výhodná cena
- měsíční roztomilé překvapení
- vhodné jako dárek - stačí napsat místo své adresy adresu vašeho kamaráda či kamarádky
- v ceně je podací číslo, takže se balíček neztratí
- celý Kawaii tým umí anglicky - v případě dotazů nebo potíží jsou tedy schopni domluvy

Mínusy Kawaii boxu:
- zaplatit za něj můžete pouze Paypalem
- krabice nemá moc přitažlivý design
- věci uvnitř nejsou chráněné ničím jiným, než papírem

Giveaway:
Protože jsem byla letos hodná holka, tak mi společně s Listopadovým Kawaii boxem přišla i nabídka na giveaway. Prosincové boxíky jsou obecně drobet lepší, takže se máte rozhodně na co těšit! Registrační tabulku na giveaway ještě nenám, protože budu jen jakýmsi prostředníkem, ale když budete sledovat tuto stránku, tak o nic nepřijdete. Tento giveaway bude speciálně jen pro fanoušky z České a Slovenské republiky, takže vítězem bude jeden z vás! Všem lidem, kteří se údálosti zúčastní držím palce!
 
Která věc z Listopadového boxu se vám líbila nejvíce? Vzbudila ve vás tato recenze zvědavost? Máte s Kawaii boxem své vlastní zkušenosti? Případně, kde jinde nakupujete roztomilé drobnosti? Komentujte, komentujte, jsem zvědavá.


FOTO: TerryALS!

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9