K-MOVIE DAY

19:56 | 01.12.2014 Babu 3
Druhou ne K-POPovou akcí Czech Hallyu Wave bude sobotní K-MOVIE DAY, jak již z názvu vyplývá, zaměřený převážně na filmografii.
K-MOVIE DAY
K-MOVIE DAY FOTO: Czech Hallyu Wave

Akce se bude konat 6. prosince a na co všechno se můžete těšit?
Za cenu jedné studentské vstupenky do běžných sítí kin (tedy 135 Kč na místě) uvidíte dva korejské filmy promítané na plátně (o jaké filmy se jedná vás budeme informovat na facebookové události akce předem), budete mít možnost si poslechnout zajímavé tematické přednášky nejen o korejských filmech, ale také seriálech, K-POP hvězdách v kinematografii a další.

Dostanete možnost nejen podepsat petici prosazující vysílání korejských filmů a seriálů na českých televizních stanicích, ale budete si také moci odnést domů petiční arch, naplnit jej podpisy lidí ze svého okolí a dodat nám jej zpět, čímž můžete výrazně přispět k přesvědčení českých médií, že o korejskou kinematografii máme zájem. Na místě bude možné zakoupit si také tematické suvenýry a nebude chybět ani soutěž o tematické ceny.

Veškeré další detaily o akci se budete postupně dozvídat na události na Facebooku. A protože se událost koná v předvánočním čase, doufáme, že společně konec roku náležitě oslavíme.

Zní pro vás tento program lákavě? Pak si neváhejte zakoupit lístek v předprodeji (předprodejová cena je snížena o 35 Kč). Počet míst v kinosálu bude totiž omezen a není tak možné zaručit, že pokud koupi lístku necháte na poslední chvíli, zbude pro vás místo.

Lístky v předprodeji je možné zakoupit od dnešního dne do 3. prosince 2014, a to způsobem uvedeným na stránkách pořádajícího sdružení.

Pomozte nám propagovat akci a sdílejte ji na facebooku s hashtagem #kmovieday!


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9