Surrealistické koláže od umělce Sata Masahira

16:00 | 13.11.2014 Peťul_TripleS 1
Umělec Sato Masahiro působící v Tokiu vytváří krásná surrealistická díla, která vám vezmou dech. I když v sobě nemají konkrétní zprávu, některá klíčová slova obsahují. Už jste jeho umělecká díla viděli?
Umělecké dílo Sata Masahira
Umělecké dílo Sata Masahira FOTO: instagram.com/qta3
Umělecký ředitel Sato Masahiro působící v Tokiu, více známý jako Q-TA (@qta3), kombinuje materiály od historických encyklopedií a časopisů po vytváření bezešvých, odvážných kreativních koláží. Použitím jak digitální, tak analogové metody umělec promyšleně slučuje neoblíbené prvky, z čehož vznikají krásně bizarní surrealistická díla, která nějak do sebe dokonale zapadají.

„I když žádná z mých prací v sobě nenese konkrétní zprávu, některá klíčová slova jsou fragmentovaně v nich umístěná,“ prozradil umělec v rozhovoru pro Revolution 360. Když se ho zeptali, proč se v mnoha svých kolážích zaměřuje na děti, vysvětlil: „Doufám, že mé publikum cítí nějaký druh nostalgie stejně jako překvapení a radost, kterou cítí, když čtou dětské knihy. Důvod, proč většina mé práce zahrnuje malé děti, je takový, že bych chtěl ukázat nový způsob myšlení tím, že nabídnu publiku dětský pohled na svět a také umístím děti do těchto světů.“Na více jeho děl se můžete podívat na jeho instagramu, webové stránce nebo facebooku. Jak se vám jeho umění líbí? Jste uneseni, že?


ZDROJ: mymodernmet.com
FOTO: instagram.com/qta3

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9