Shin Min Ah a So Ji Sub se oblékli v duchu Vánoc

11:55 | 16.12.2012 Eunka 5
Herečka Shin Min Ah se již připravuje na Vánoce, a proto se rozhodla obléci kostým soba Rudolfa. Santu jí ochotně dělal její kolega So Ji Sub. Nafotili krásné fotky a my se můžeme společně pokochat, jak jim to sluší.     
Santa a jeho věrný sob Rudolf
Santa a jeho věrný sob Rudolf FOTO: smainternationalfans.wordpress...
I hvězdy se těší na Vánoce. Proto se i známá korejská herečka Shin Min Ah na okamžik proměnila v zelené stvoření s parohy, které většina lidí na světě zná jako soba Rudolfa. Nutno dodat, že v tom kostýmu působí velmi žensky, mile a trochu uličnicky.

A kdopak se nám ukázal jako Santa? Poznali byste herce So Ji Suba? V brýlích a dlouhých bílých vousech je skoro k nepoznání. Oba rádi zapózovali před objektivem a navodili příjemnou předvánoční atmosféru.Fanoušci, kteří fotografie viděli, řekli: "Pouze Shin Min Ah může vypadat v kostýmu soba tak roztomile." A co se So Ji Suba týče, tak toho poznal opravdu jen málokdo.

A co vy, milí čtenáři, také se těšíte na Vánoce? A chystáte se na nějaký večírek? Když si obléknete podobné kostýmy, možná si tu slavnostní atmosféru vychutnáte o to víc.
  

FOTO : smainternationalfans.wordpress.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9