Dal by si váš pes nudle?

16:00 | 30.09.2014 Eunka 1
Má váš pes granulí a masa plné zuby? Loudí po vás váš rámen nebo nudle na všechny způsoby? Možná by mohl zkusit japonskou novinku, nudle pro psy.
Dám si nudle nebo granule?
Dám si nudle nebo granule? FOTO: shutterstock.com
Zdá se, že Japonci jsou velmi podnikaví. Myslí při výrobě nudlí už i na pejsky. Společnost Seimenya představila zákazníkům nový produkt Sanuki Udon pro psy. Jde o tlusté nudle z pšeničné mouky, ke kterým patří i vývar. 

Tato lahůdka pro mlsné chlupáče však není příliš slaná, neboť mnoho soli psům nesvědčí. Také prý není kalorická a ostré koření též nečekejte. Pokud doufáte, že se s vámi váš mazlík rozdělí, tak máte smůlu, protože tento druh udonu je vážně jen pro psí strávníky. I když se určitě najdou lidé, kteří rádi ochutnají. 

Kolik však tato delikatesa stojí? V Japonsku ji prodávají zhruba za 324 jenů, což není zrovna málo. Prodejci totiž tvrdí, že většina psů stejně bude raději pojídat dál granule, maso a další obvyklé psí jídlo. Ne každý majitel psa navíc podporuje podobné nápady a novinky.

Teď už vzniká jen otázka, zda to bude váš pes jíst a jak? Mnozí psi příliš hltají, další mají zas tak dlouhou srst, že by se jim do ní nudle mohly zamotat a někteří miláčkové tvrdohlavě trvají jen na určitém druhu stravy. Mimochodem, dali byste nudle vašemu psovi?


ZDROJ & FOTO: ​bbc.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9