Představení finalistů K-POP Contestu: Effe(x)tion

17:30 | 15.07.2014 Babu 17
Představujeme vám další skupinu, kterou si z kategorie performance, ve které vystoupí i letos, mnozí z vás jistě již pamatují.
Effe(x)tion
Effe(x)tion FOTO: Czech Hallyu Wave, Lea Fox
Členové:
Kristýna Chyňavová/Teena (20 let) – Leader
Barbora Tůmová/Hyomi (20 let) – Visual, stylista
Tereza Tůmová/TaeRa (19 let) – Hlavní zpěvačka
Anna Chyňavová/Aja (19 let) – Hlavní tanečnice, choreografka
Petra Kapitančíková/Jelli (19 let) – Maknae

Kategorie: Performance

O skupině:
Název „Effe(x)tion“ je výsledkem dlouhé noční konverzace, do které prostřednictvím Hyomi zasáhla múza. Nově vzniklé slovo v sobě kombinuje název skupiny f(x) a dále dvou anglických výrazů – „affection“ a „effects“.

Skupinu Effe(x)tion jsme oficiálně založily na apríla minulého roku. Asi o čtyři měsíce později jsme se zúčastnily contestu, kde jsme získaly třetí místo a od publika dostaly cenu sympatie, která nás značně motivovala k další práci. Naše celoroční plány bohužel překazil odchod Mischy, která s námi ze zdravotních důvodů nemohla dále trénovat. Po dlouhé úvaze jsme ale dospěly k velmi těžkému rozhodnutí, totiž najít si novou Amber, abychom nemusely opustit koncept skupiny f(x).

Po několika měsících hledání nás potkalo velké štěstí ve formě naší přesplotní kamarádky a zakuklené k-poperky Jelli. Ta jen přeleze plot a je na tréninku. Díky tomu se už dělíme jen na frakci děčínskou a litoměřickou. Přesto naše skupina nadále působí jako hejno tažných ptáků. Na každý trénink se musí polovina skupiny doharcovat do jiné metropole, kde si hraje na squattery v domě svých poloviček. A tak se z nás pomalu stává jedna velká rodina. Dokonce i naši rodiče bývají zmatení a přestávají být schopni odlišit svou droboť od cizí.Sotva měla Jelli čas se rozkoukat, už jsme ji vlekly na předkolo. Měly jsme v tu dobu trochu roztříštěné myšlenky, protože naše 95-liners v tom samém týdnu maturovaly a unnies byly zase pohřbeny pod materiály ke zkouškám. Do půli všeho zmatku přišel dopis o postupu a zapálil tak světlo na konci našeho dlouhého tunelu.

Od té doby se aktivně těšíme na finálové kolo. V průběhu celého roku se nám dostává velké podpory, která se stala naší největší motivací a zároveň důvodem, proč jsme přehodnotily svůj původní názor na opakovanou účast v soutěži. Když jsme viděly, že čeští fanoušci mají z naší práce opravdu radost i po takové době, kdy jsme byly zdánlivě neaktivní, přestalo se nám chtít jen sedět v publiku.

Videoukázka:


Vzkaz pro fanoušky:
Již minulý rok jsme si zvolily fialovou jako barvu, která bude Effe(x)tion reprezentovat. Pokud nás chcete v létě i vizuálně podpořit, oblečte si na sebe cokoli fialového


Odkazy:
A pokud máte chuť se na nás ještě mrknout nebo na něco zeptat, můžete to provést prostřednictvím následujících odkazů:
Facebook
Youtube
Ask.fm


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9