Představení finalistů K-POP Contestu: AK

17:30 | 05.07.2014 Babu 21
Dnes vám přinášíme představení první skupiny, která se v letošním finále K-POP Contestu zúčastní jako zástupce kategorie Performance.
AK
AK FOTO: Czech Hallyu Wave
Členové:
Jana Gargašová/Džana (21) – sinoložka
Lenka Šutá/Lan (21) – japanoložka/sinoložka
Zuzana Štěpánová/Zuza (21) – japanoložka
Anežka Štefanová/Anya (20) – sinoložka
Dobromila Dvořáková/Yuma (20) – sinoložka


O skupině:
První myšlenka vedoucí ke vzniku skupiny padla na sinologickém vánočním večírku. V únoru a v úmoru následujícího roku vzniklo uskupení, které se jen tak nevidí – AK. Všechny jsme hrdými studentkami na Katedře asijských studií na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde studujeme japonštinu, čínštinu, ale i oboje dohromady. Navíc nás pojí vášeň ke všemu korejskému. Proto tato dvě písmena zastupují zkratku – “Almost Korean”.I přes velmi namáhavý vysokoškolský život plný socializování jsme se začaly scházet a trénovat jen tak, pro lepší pocit. Taky proto, že pokaždé některá z nás přinesla něco k jídlu. Jelikož jsme si padly do noty, rozhodly jsme se to risknout a nacvičovat na předkolo. To se konalo uprostřed zkouškového a nebudeme si nic nalhávat, každý student se v tuto dobu mění v chodící zombie. Proto na společné tréninky nebylo tolik času, kolik bychom si představovaly, a tak jsme trénovaly především jednotlivě u učení nebo ve sprše. O to větší překvapení pro nás bylo, když jsme zjistily, že jsme postoupily!!!


Videoukázka: Vzkaz pro fanoušky: 
Do Prahy si to jedeme především užít! Jde o zážitek a o poznání nových lidí. Takže doufáme, že vás nezklameme, že se celkově contest povede a že pak pořádně zapaříme na AsianStyle Party!!! Zdraví Anya, Džana, Lan, Yuma, Zuza
 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9