Způsob, díky kterému svou svačinku už nikdy nezapomenete!

12:05 | 01.07.2014 JiWoo 3
Stává se vám někdy, že při spěchu do školy nebo do práce zapomenete do svého batůžku přibalit něco k snědku? Jihokorejské školačky přišly na způsob, jak se tomuto zaručeně vyhnout a zároveň si pořídit originální tašku.
Školačky s batohem plným dobrot
Školačky s batohem plným dobrot FOTO: rocketnews24.com
Svačinka, která se změní v tašku. I tak se dá nazvat tento model. Tyto fotografie se objevily na facebookových stránkách 오늘 뭐 먹지?. Pokud nevíte, na co máte zrovna chuť, na této stránce můžete najít různé typy jak hlavních jídel, tak i svačinek nebo dezertů, na které můžete v Koreji narazit.

Tyto tašky jsou složeny spíše z nezdravých pochoutek, ze kterých nejspíš neposkládáte svůj jídelníček na celý den. Podle komentářů k těmto fotografiím jsou tyto tašky využívány při různých oslavách, jako jsou třeba narozeniny nebo promoce.Kreativitě se meze nekladou, a tak můžete vidět různé způsoby, jak dát všechny pochoutky dohromady.
Některé batohy nejsou jen slepené mňamky dohromady, ale mají opravdovou funkci batohu – dovnitř se vlezou další pochoutky. Takže můžete začít jíst ihned, aniž byste museli rozlepovat celou tašku.Tento má dokonce i kapsičku na pití!Některé komentáře poukazovaly na to, že se nejedná o nový trend, ale že tohle frčelo v Koreji už před 7 lety, a že fotografie mají kvalitu asi takovou, jako před 25 lety.Ať už se tedy jedná o novou nebo starou módu, musíte uznat, že nápad to má. Jako dárek k narozeninám nebo jen tak pro radost to nikdy neuškodí. Už jste někdy dostali tak obrovský dárek, že jste z něj měli radost, ale hned poté si uvědomili, že ho nemáte jak dostat domů? S takovými batohy se toho nemusíte obávat, stačí si je hodit přes rameno a hurá se jít napapat!

Jak se vám tento nápad líbí? Procházeli byste se s takovým módním doplňkem po ulici i u nás?


ZDROJ: ​rocketnews24.com, facebook.com/ieattoday

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9