Živá panenka - Wang Jiayun

15:09 | 08.02.2014 Hanul-Mi 4
Velké oči, dokonalá pleť, malý obličej, hubená a dokonalá postava. Opravdu je toto reálné?
Wang Jiayun
Wang Jiayun FOTO: gecce.com
Wang Jiayun se narodila 18. června 1993. Měří 164 cm a váží kolem 42 kg. A co víc, je to slečna prezentující se jako živá panenka. V poslední době se jí dostalo mnoho pozornosti a získává velké množství fanoušků, a to hlavně z Jižní Koreje. Díky tomu se začíná stávat internetovou hvězdou již zmíněné země. Moc toho ale o ní není známo, možná jen to, že má ráda bílou barvu.
 
Na všech fotografiích ukazuje velké oči, bledou tvář, perfektní nos a velmi štíhlou postavu. Dokonce jí někteří nazývají živá nafukovací panna, jelikož se podobá panně určené výhradně pro muže.


 
Tento finální vzhled je ale více méně práce photoshopu, make-upu a dobrému úhlu fotografií. Zřídka se totiž tyto slečny doopravdy podobají panenkám v reálném životě. 

Wang Jiayun nedala některým lidem spát, a tak se pokusili najít fotky mladé Číňanky bez make-upu nebo photoshopu. Podařilo se. "Anti-fanoušci" byli ale velice zklamaní, protože Jiayun je bez photoshopu pěkná, i když trochu obyčejná studentka.


Bez ohledu na to, jak vypadá, plno Korejců se do ní zbláznilo a snaží se s ní spřátelit. Mladá studentka se však zmínila, že chce mít normální život. Nikdy prý nechtěla být populární osobností.
 
Více fotografií na Facebookovém profilu Wang Jiayun.


ZDROJ:  chinasmack.com, keywordkorea.tumblr.com, hotgirlglobal.blogspot.com
FOTO: facebook.com/WangJiayun, keywordkorea.tumblr.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9