Provincie Gyeonggi zahájí kampaň na podporu zdravé kultury kempování

13:00 | 19.02.2021 Eunka 0
Kempování je populární nejen u nás, ale i v Koreji. V provincii Gyeonggi se úředníci rozhodli, že milovníky kempování podpoří a zároveň dohlédnou na bezpečnost.
Ilustrační foto
Ilustrační foto FOTO: wikimedia.org
Kempování je oblíbené, ale aby všechno klapalo a bylo v pořádku, je třeba dodržovat určité předpisy. Prto provincie Gyeonggi zahájila kampaň na podporu bezpečné a zdravé kultury kempování.

Tento krok přichází kvůli opakujícím se zprávám o takových problémech, jako jsou problémy s bezpečností a neoprávněné nakládání s odpadem v kempových zónách, přičemž počet táborníků stále roste.

V rámci kampaně provinční vláda na začátku minulého týdne oznámila, že umístí vývěsní štíty v kempových zónách, aby návštěvníky informovala o stavu registrací v zařízeních, a aby přiměla táborníky, aby na rozdíl od těch nelicencovaných využívali kempy s oficiálním registrováním.

Místní úředníci také plánují provoz zkušebních kyvadlových autobusů jezdících mezi oblastmi kempu a místními trhy ve dvou městech a zavedou program odměn pro vrácení peněz pro táborníky využívající proprietární elektronickou měnu provincie.

ZDROJ: koreabizwire.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9