Hotely v Busanu se zaměřují na služby pro domácí mazlíčky

13:00 | 03.02.2021 Eunka 0
Luxusní hotely a obchodní domy v jihokorejském městě Busan ​​se zaměřují na služby pro domácí zvířata, aby překonaly finanční krizi způsobenou pandemií koronaviru.
Ilustrační foto
Ilustrační foto FOTO: shutterstock.com
Domácí mazlíčkům se v Busanu evidentně daří jako v ráji! Hotel Grand Josun Busan ve středu 27. ledna oznámil, že si připravil hotelový a prázdninový balíček pro rodiny s domácími mazlíčky. Na co se psi a kočky mohou těšit?

Balíček nabízí pokoje vhodné pro domácí zvířata s rohožemi pro domácí mazlíčky a posuvnými schodišti. K dispozici jsou také pokrmy pro domácí zvířata, různé občerstvení, záchodky, psí podložky, ručníky a šampony.

V loňském roce uspořádal hotel Paradise Busan ve venkovních hotelových zahradách s výhledem na pláž Haeundae speciální bufet pro domácí mazlíčky. 

Obchodní dům Lotte nezaostává a představuje širší výběr prodejců, kteří prodávají zboží související s domácími mazlíčky ve čtyřech prodejnách v Busanu. Navzdory přemrštěným cenám některých produktů pro zvířata, z nichž některé stojí přes 1 milion wonů, prodej zboží související s domácími mazlíčky trvale roste.

V obchodě pro zvířata v obchodním domě Lotte v Busanu došlo v loňském roce k nárůstu tržeb o 36,4 procent a také o 34 procentní nárůst počtu zákazníků. Zdá se letos to nebude o nic horší. Korejští domácí mazlíčci se prostě v době pandemie mají naprosto luxusně.

ZDROJ: koreabizwire.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9