V Soulu se koná Silver Grass Festival

13:00 | 18.10.2019 Eunka 0
Milovníci přírodních krás a festivalů si jistě nenechají ujít Silver Grass Festival, který se každoročně koná v Soulu. Pokud jste zrovna v Koreji, máte tip na víkend.
Trávy mají téměř stříbrnou barvu
Trávy mají téměř stříbrnou barvu FOTO: travel oriented/flickr.com
V Soulu se na podzim každoročně koná Silver Grass Festival (známý i jako Eulalia Festival), který návštěvníkům nabídne možnost užít si pohled na travnaté lány a působivou podzimní krajinu. Letos se festival koná od 18. do 24. října v parku Haneul (haneul znamená korejsky "nebe"). 

Během festivalu bude park otevřený od 10:00 do 22:00, takže návštěvníci budou moci vidět noční výhled na město a osvětlená stříbrná travnatá pole. Na večer jsou také připraveny světelné show a koncerty lidové a klasické hudby. Na návštěvníky se také těší čtyřmetrová socha datla vyrobená ze stříbrné trávy.

Městská metropolitní vláda předpovídá, že do parku přijde asi 600 000 návštěvníků, a doporučuje, aby lidé používali veřejnou dopravu. Kromě toho doporučuje návštěvníkům, aby si díky festivalu vytvořili nádherné vzpomínky na letošní podzim. ZDROJ: koreabizwire.com, koreatodo.com
FOTO: ​travel oriented/flickr.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9