Miss Earth 2018 se stala kráska z Vietnamu

12:00 | 04.11.2018 Eunka 1
Už je to tak! Miss Earth 2018 se stala okouzlující Nguyen Phuong Khanh z Vietnamu. K vítězství jí srdečně gratulujeme!
Nguyen Phuong Khanh
Nguyen Phuong Khanh FOTO: instagram.com/missearth/
Soutěž Miss Earth se letos konala na Filipínách a vítězkou se stala krásná dívka z Vietnamu, která se může pyšnit nejen půvabnou tváří a dokonalou postavou, ale i přirozeným šarmem. Víme o ní, že studuje marketing, věnuje se modelingu a navíc hovoří plynně anglicky. Zajímá se o ekologii své země a ráda by pomáhala lidem žijícím v oblasti, kde se narodila.
 
Tato krásná dívka má 23 let a narodila se v Mekong Delta v provincii Ben Tre. Měří 172 cm a váží 51 kg. Její míry jsou 90-58-94. Během soutěže prozradila, že po korunce Miss Earth zatoužila ve chvíli, kdy v roce 2010 soutěž poprvé sledovala. Také uvedla, že miluje kočky. Řekla, že jsou to inteligentní zvířata, která mají schopnost přizpůsobit se svému prostředí. Jsou velmi společenské a stejně jako lidé pozorují své okolí.

Soutěže se účastnilo 86 dívek z celého světa. Konkurence byla opravdu veliká. Z tolika krásek je těžké vybrat tu pravou. Korunky se tentokrát rozdaly čtyři. Kromě Nguyen Phuong Khanh, máme i další oceněné dívky. Miss Earth Fire se stala Melissa Flores z Mexika, Miss Earth Water je Valeria Ayos z Kolumbie a korunku Miss Earth Air dostala Melanie Mader z Rakouska.

Miss Earth 2018 Nguyen Phuong Khanh bude nyní cestovat po světě a rozmlouvat s lidmi o tom, jak je důležité chránit životní prostředí. My jí ještě jednou gratulujeme a přejeme hodně úspěchů.ZDROJ: rappler.com, lifestyle.inquirer.net

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9