Skutečné příběhy spjaté s COVID-19 bortí sledovanost

13:00 | 03.10.2020 Xiunka 0
V této obtížné době můžeme na našich obrazovkách sledovat příběhy skutečných lidí, kteří se obětují pro dobro ostatních.
 Heroes in Harm′s Way
Heroes in Harm′s Way FOTO: filmdaily.com

Tento týden se diváci mohli podívat na první záběry nového čínského seriálu With You, který se skládá z deseti příběhů souvisejících z COVID-19. Od civilistů po vojáky, zdravotníky, stavitele a běžné občany si With You klade za cíl vzdát hold jejich obětem a útrapám, které překonali v boji proti této pandemii. Seriál dokazuje, že hrdinové kráčí také mezi námi.

Prostřednictvím tohoto seriálu mohou diváci sledovat obětavost všech zdravotníků a dobrovolníků v první linii. Role přijaly herci a herečky opravdu zvučných jmen a to například Zhang Jia Yi, Lei Jia Yin, Yang Yang, Zhu Ya Wen, Johnny Huang, Chen Shu, Jin Dong, Deng Lun, Hai Qing, Liu Min Tao, Ni Ni, Zhou Yi Wei, Tan Zhuo, Zhao Jin Mai, Li Xiao Ran, Li Qin, Xu Lu, Feng Shao Feng, Jerry Jia, Ni Dahong, Zhang Meng a Crystal Zhang.With You je druhý čínský seriál s tématikou COVID-19. Prvním byl Heroes in Harm's Way, který ve čtrnácti dílech představil sedm příběhů. Povaha obou seriálů je dosti podobná, ale to v žádném případě nevadí. V Heroes in Harm's Way se spojily tři generace vlivných herců a hereček, aby převedly úžasné příběhy lidské houževnatosti a naděje. Yang Zhi Gang, Yu Yi, Hu Ke, Chen Shu, Ma Tian Yu, Han Xue, Adi Kan, Shane Xiao, Xu Jiao, He Ming Han, Li Yi Xiao, Jiang Yan, Sa Rina, Xiao Zhan a mnozí další patří mezi ně. Pro Xiao Zhana je to první návrat na obrazovky po skandálu s fanfikcí.Podle statistik od Maoyan Pro a DataWin Film & Television se Heroes in Harm's Way dostalo v Číně na přední příčku sledovanosti a překonalo všechny současné seriály. Může za to také skutečnost, že byl seriál vysílán na několika platformách v různých zemích a to například v Itálii, Argentině, Rusku, Japonsku, Jižní Koreji a Vietnamu. V této souvislosti jsou samozřejmě kromě anglických k dispozici také titulky v jiných jazycích.

„Heroes in Harm's Way ukazuje obyčejné lidi, kteří během vypuknutí epidemie v Číně pomáhají bojovat proti COVID-19. Vypráví neobyčejné příběhy lidí, kteří se v tváří tvář epidemické krizi obětují pro větší dobro,“ prohlásil Danxiang Cai z CITVC.


ZDROJ: dramapanda.com & wfmz.com
FOTO: dramapanda.com & filmdaily.co


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9