Prohlídky Soulu s průvodcem byly reorganizovány

13:00 | 14.10.2019 Eunka 0
Návštěvníci Soulu, kteří milují kulturu a památky, se mohou zaradovat, neboť prohlídky s průvodcem byly nově reorganizovány.
Prohlídka památek
Prohlídka památek FOTO: en.wikipedia.org
Soulská metropolitní vláda v září oznámila, že chystá reorganizaci programu turistických tras pro domácí i zahraniční návštěvníky v rámci snahy o rozšíření jejich porozumění historii a kultuře hlavního města Jižní Koreje.

Jak to nakonec dopadlo? Reorganizované prohlídky města Soulu byly zahájeny 1. října a zahrnují 37 tras s průvodcem, včetně čtyř nových a 10 reorganizovaných. 

Prohlídky města Soul jsou bezplatný program zavedený metropolitní vládou v roce 2003 pro turisty, kteří chtějí vidět hlavní turistické atrakce Soulu, včetně starobylých paláců a historických čtvrtí, jako jsou Bukchon a Seochon, pod odborným vedením vícejazyčných průvodců. V loňském roce program, který tehdy nabízel 33 turistických tras, využilo 146 183 turistů.

Zejména dvoukilometrová bezbariérová prohlídka paláce Gyeongbok, určená především pro vozíčkáře, rodiče s kočárky a seniory, zavede účastníky na klíčová místa paláce, například do trůnního sálu v Geunjeongjeonu. Kromě toho vláda Soulu uvedla, že také revidovala obsah 10 z 33 existujících turistických tras s ohledem na spokojenost turistů

Také budou přidány tři jazyky jihovýchodní Asie - malajsko-indonéština, vietnamština a thajština. Ty se přidají k doposud nabízeným třem cizím jazykům - angličtině, čínštině a japonštině.

Vycházky s průvodcem jsou nabízeny dvakrát denně v 10:00 a 14:00 hodin a turisté si je mohou předem rezervovat.

ZDROJ: koreabizwire.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9