BON Fresh Ramen & Soba [Recenze]

13:00 | 15.04.2020 TerkaS 0
I když nyní restaurace zejí prázdnotou, máme pro vás recenzi na jednu z restaurací, které nabízejí doručení jídla přes jednu z rozvážkových služeb. Tak s chutí do toho!
BON Fresh Ramen & Soba
BON Fresh Ramen & Soba FOTO: TerkaS/AsianStyle.cz
Japonská restaurace BON Fresh Ramen & Soba zvenku vypadá docela nenápadně, ale až ji navštívíte, nebudete rozhodně litovat. Příjemná atmosféra a vkusný interiér vás doslova nabádají, abyste si objednali jedno z jídel na jídelním lístku. Doporučuji vám, abyste si předem zarezervovali místo, protože kapacita míst k sezení je omezená a mohlo by se stát, že až přijdete, nebudete si mít kam sednout. Nám se naštěstí poštěstilo a i bez rezervace jsme byly s kamarádkou usazeny ke stolku v patře.

 

Myslím si, že posezení v patře má své osobité kouzlo, protože máte přehled nad vším, co se v restauraci děje. Vidíte, jak kuchaři připravují vaše jídlo, můžete pozorovat, jak se v restauraci střídají hosté a můžete si plnými doušky užívat bujarou atmosféru, kterou jen tak někde nezažijete. My jsme si objednaly Vege Soba a Kuřecí Soba a k tomu jsme zvolily čaje Seicha Matcha s příchutí limetky a yuzu (kříženec citronu a mandarinky).

 
 

Vyzdvihnu servírování jídla, které lahodí oku. Krásně barevné talíře plné zdravého jídla, a ještě k tomu chutného, bych mohla jíst každý den. Soba nudle jsou známé jako velmi zdravá náhražka běžných těstovin a také jsou plné vitamínů. Nicméně rychle zasytí, takže je doporučuji těm, kteří si hlídají linii. Vege Soba mi chutnalo moc, kombinace avokáda a pohankových nudlí je vskutku originální. Kuřecí Soba bylo též výborné.

Restauraci BON Fresh Ramen & Soba najdete na adrese Ibsenova 1234/1, 120 00 Vinohrady, což je nedaleko stanice metra Náměstí Míru. Nyní si můžete jídlo objednat pouze přes službu Wolt, a to od úterý do neděle v čase 11.00 - 22.00.

FOTO: TerkaS/AsianStyle.cz

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9