Korejci teď dávají přednost malým plážím a kempování

13:00 | 31.07.2020 Eunka 0
Pandemie Covid-19 toho v oblasti cestování mnoho změnila. Jihokorejci proto letos tráví dovolenou na menších plážích nebo kempují.
Ilustrační foto
Ilustrační foto FOTO: wallpaperflare.com
Malé pláže poblíž Východního moře získávají na popularitě, protože stále větší počet Korejců se bojí navštívit oblíbené velké pláže kvůli koronaviru.

Méně známé pláže a kempy ukryté v šesti městech a okresech na východním pobřeží, včetně Jukdo a Ingu, nyní navštěvuje rostoucí počet cestujících. Když projíždíte po pobřeží, můžete snadno najít rekreanty, kteří přivezli své takzvané „autokempy“nebo si postavili stany, aby si užili chladný mořský vánek.

"Od minulého měsíce se zde na pláži utábořilo více lidí, než obvykle. Pravděpodobně kvůli koronaviru a létu," řekl majitel místního obchodu na Ingu Beach. "Zdá se, že tu letos bude mnohem více lidí než loni."

Cestovatelé byli vidět, jak si užívají klid na menších plážích ve svých stanech, udržujíc si dostatečnou vzdálenost od sebe, kvůli pandemii. Jak se zdá, hrozba koronaviru mění pohled na cestování po celém světě, včetně Jižní Koreje.

ZDROJ: koreabizwire.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9