Nejromantičtější destinace na Filipínách

13:00 | 09.07.2020 Eunka 0
Jste zamilovaní nebo jste právě vstoupili do manželství? Máme tu pár tipů na líbánky nebo romantiku. Pokud tedy míříte právě na Filipíny.
Coron
Coron FOTO: Ray in Manila/flickr.com

Coron, Palawan

Coron je třetí největší ostrov na Calamianských ostrovech v severním Palawanu na Filipínách. Jde o skutečné krásné místo, kde se můžete se svou láskou potápět, obdivovat skalní útvary a kochat se čistou krásou přírody. Musíte navštívit místa jako Twin Lagoon, jezero Kayangan, Malwawey Reef a Coral Garden. Jezero Kayangan je nejčistším jezerem na Filipínách, a proto i ideální ke koupání a plavání. Twin Lagoon je přírodní skvost. Dvě laguny spojuje jeskyně a voda zde je střídavě teplá a studená. Coron se vám bude líbit. Do malebných výledů, čistých vod a okolní zeleně, se určitě zamilujete.

Boracay

Boracay je malý ostrov na Filipínách dlouhý 7 km a široký 1 km, který se nachází jižně od Manily. Můžete ho celý projít. Centrem je White Beach, populární pláž s bílým pískem. Pro páry, které si užívají nejrůznější vodní aktivity, večírky a večeře na pláži, je Boracay tím pravým místem! Hotely a letoviska nabízejí prvotřídní a luxusní prostředí. Vydejte se na párovou masáž, užijte si romantickou večeři při svíčkách nebo se plavte výletní lodí. Můžete vyzkoušet parasailing nebo si zaplavat spolu s rybami. 

Batanes

Nejsevernější provincie Filipín nabízí nádherný výhled na oblohu, moře a zeleň. Batanes rozhodně odstraní všechny vaše starosti a stres. Tomuto soustroví se říká Domov větrů. Navštivte slavnou kavárnu Honesty Cafe, obdivujte kamenné domy a kochejte se čistou přírodou. Můžete se vydat i do hlavního města, které se jmenuje Basco. Ochutnejte místní kuchyni. Kraba v kari omáčce a grilované létající ryby. Můžete také společně vylézt na vrchol hory Mt. Iraya.

Baguio

Baguio je město, které leží ve vnitrozemí ostrova Luzon. Přezdívá se mu Město borovic. Pokud máte raději chladnější počasí a neradi se válíte na pláži, vydejte se právě tam. Krásné scenérie a chladný vánek budou určitě příjemné. Vydejte se na procházku podél parku Burnham, projeďte se lodí, navštivte muzeum BenCab nebo se jen ruku v ruce procházejte po Session Road. Město také proslavil květinový festival Panagbenga, takže milovníci květin tu naleznou svůj ráj. Pokud máte rádi jahody, je tu jahodová farma.Vybrali jste si nebo víte o dalších krásných a romantických místech na Filipínách? Neváhejte se s námi podělit o své cestovatelské zážitky.

ZDROJ: theculturetrip.com, en.wikipedia.org
FOTO: commons.wikimedia.org, needpix.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9