5 užitečných aplikací pro cestovatele

14:00 | 25.11.2017 Mei 2
Ať už cestujete rádi a hodně či jen jednou za čas, určitě budete rádi za každý nápad, který vám vaši cestu za poznáním usnadní. Zde je 5 užitečných aplikací pro cestovatele:
Aplikace
Aplikace FOTO: mediaunit.cz

Stay.com

Jedna z nejznámějších aplikací, která je dobrým pomocníkem ve chvíli, kdy si budete sestavovat svůj itinerář. Ten může začít tím, že si vyhledáte parkoviště u letiště, kde necháte své auto, a končit místem, kde se ubytujete. Vše s jistotou, že si svou cestu naplánujete již doma a v zahraničí budete používat offline mapu, s jednotlivými vyznačenými body, které vám rozhodně nesmí uniknout. Jasné volba pro toho, kdo má vše rád předem připravené.

Expedia

Kdo chce cestovat levně, ten by měl tuto aplikaci ve svém telefonu pravidelně používat. Jedná se o vyhledávač last minute nabídek a exkluzivních slev. To znamená jistotu primárně levného ubytování. Pokud jste své auto zaparkovali u letiště a na dovolenou cestujete letadlem, umožní vám tato aplikace třeba i snadný pronájem auta v cílové destinaci. Stejně tak vám dá řadu tipů na zajímavá místa a aktivity.

Field Trip

S touto aplikací přichází společnost Google. Jejím cílem je upozornit na zajímavá místa, která jsou kolem vás. Pokud jste v cizí zemi nebo městě, upozorní vás na místa, která byste si rozhodně neměli nechat ujít. A to právě v okolí vaší polohy, která je zaznamenána pomocí GPS. Ideální pro toho, kdo si nechce cestu plánovat dopředu.

OpenTable

Dokonale propracovaný rezervační systém, který je využíván hlavně při cestách do velkých měst. Jednoduše najdete restauraci a během minuty si zarezervujete stůl. Samozřejmě zdarma, na konkrétní den a také přesný čas. A jak jinak, než právě v okolí místa, kde se aktuálně nacházíte. Jakmile dostanete hlad, stačí vytáhnout telefon.

GateGuru

Nesnášíte čekání na letišti? Můžete si ho zpříjemnit. Právě tato aplikace totiž poskytne informace o tom, co zajímavého se dá na konkrétním letišti vyzkoušet. Víte, kde mají to nejlepší jídlo? Kde si můžete zacvičit? Nebo kde je něco zajímavého či obdivuhodného? Tato aplikace vás na každém letišti zavede na ta nejzajímavější místa.


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9